مداحان، افسران جنگ نرم در بصیرت افزایی به جوانان هستند

به گزارش ایرنا، سردار علی استاد حسینی روز پنجشنبه در آئین گشایش حسینیه جدید بسیج مداحان استان البرز با اشاره به اینکه اگر کسی در راه امام (ره) و رهبر نباشد درمسیر انقلاب و ارزش ها گام برنمی دارد، افزود: دشمنان به رغم همه ی اقدامات شان نتوانستند ملت ما را از امام جدا کنند زیرا امام (ره) یعنی نفی تمام طاغوت ها، آمریکا و اسرائیل و هرکسی که دنباله رو آنهاست.
وی اظهار داشت: دشمنان دیدن پایبندی ما به ارزش های انقلاب اسلامی را تحمل نمی کنند و تمام توانشان را به کار می گیرند تا ما را از مسیر صراط مستقیم جدا کنند و اما تاکنون نتوانسته اند ولی کسانی در کشور هستند که مسیر را اشتباه می روند.
استادحسینی گفت: ما باید هوشیار و بصیر باشیم و در سالگرد ارتحال امام با آرمان های آن حضرت تجدید میثاق کنیم و راه امام همان زیر بار ظلم نرفتن و به کسی ظلم نکردن است.
وی با اشاره به اینکه امروز آمریکا می خواهد ما را به زیر نظام سلطه خود بیاورد، تصریح کرد: آنان به وسیله جنگ و توطئه های گوناگون نتوانستند ما را زیر سلطه خود بیاورند.
وی افزود: افسران جنگ نرم و افرادی که در خط مقدم هستند همچون مداحان نباید بگذارند ارزش های اسلامی فراموش شود و از خط امام جدا شویم، در خط مقدم جنگ نرم اگر روحانیون هستند بلافاصله مداحی هم هست و نفس مداح کمتر از واعظ نیست و امروز باید با بصیرت خط امام را تبلیغ و تشریح کنیم.
استاد حسینی خطاب به مداحان حاضر گفت: اگر یاری امام زمان (عج ) را تمرین کنید باید یاور رهبر معظم
انقلاب بود که اگر یاری نائب امام زمان (عج ) را کردید آن زمان هم یار امام عصر(عج ) می شوید وشرط سربازی امام زمان یاری ولی فقیه است.
وی اضافه کرد: دشمن در حال فعالیت بر روی ذهن و فکر جوانان جامعه از طریق فضای مجازی است ولی شما مداحان در مجالس باید گفتمان رهبری را تبلیغ کنید.
وی گفت: همه در مقابل انقلاب مسئول هستیم، دشمن زیاد است؛ از طریق فضاهای مجازی و حقیقی و ماهواره ها بر روی ذهن و فکر جوانان کار می کند و جوانان در ایام مذهبی در مجالس شما حضور پیدا می کنند و شما باید آن ها بصیرت افزایی کنید.
6156/ 6155

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مداحان، افسران جنگ نرم در بصیرت افزایی به جوانان هستند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات