مدیر مسئول روزنامه هندی:امام خمینی(ره) اسلام واقعی را درجهان زنده کرد

'جاوید رحمانی ' که به مناسبت بیست وهفتمین سالگرد ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی با خبرنگار ایرنا گفت وگو می کرد افزود:پیروزی انقلاب اسلامی و موفقیت آن در زمینه های مختلف ،نور امید را در بین مستضعفان جهان ایجاد کرد.
وی ،امام خمینی (ره) را بی نظیرترین رهبر جهان اسلام دانست و تصریح کرد انقلاب اسلامی ایران تنها جنبشی بود که یک رهبر دینی هوشمند هدایت آن را به عهده داشت .
مدیر مسئول روزنامه سائبان اردو خاطرنشان کرد بنیانگذار جمهوری اسلامی نظام استبدادی در ایران را به نظام جمهوری اسلامی برخواسته از آرای مردم تبدیل کرد.
وی با اشاره به توطئه های کشورهای غربی برای مقابله با انقلاب اسلامی افزود:این کشورهای مدعی دموکراسی تمام توان خود را برای از بین بردن انقلاب اسلامی به کار گرفتند ولی شکست خوردند.
نویسنده برجسته هندی با اشاره به سفر چند سال پیش خود به ایران اظهار کرد دراین سفر بر خلاف تبلیغات کشورهای غربی با واقعیت های ایران آشنا شدم .
وی افزود:بعد از این سفر بود که مقالات مختلفی در خصوص انقلاب اسلامی و تاثیر آن در روزنامه های این کشور منتشر کردم .
رحمانی با اشاره به بازدید خود از دانشگاههای ایران خاطرنشان کرد دراین بازدید متوجه شدم که زنان ایران نه تنها از مردان عقب تر نیستند بلکه درمواردی تعداد دانشجویان زن از مرد بیشتر است .
وی افزود:حضور زنان ایرانی درجامعه می تواند الگوی مناسبی برای دیگر کشورهای اسلامی باشد.
*آساق*1600

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-سایر می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مدیر مسئول روزنامه هندی:امام خمینی(ره) اسلام واقعی را درجهان زنده کرد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات