صحبت‌های بازیکنان ایران بعد از غلبه بر تیم ملی والیبال چین


سرعتی زن تیم ملی والیبال گفت: 52 سال است که مستحق حضور در المپیک هستیم و امسال به این حقمان می‌رسیم.
به گزارش خبرنگار اعزامی ایسنا از توکیو، عادل غلامی که یک روز فوق العاده را در بازی با چین پشت سر گذاشت، از سوی کمیته رسانه ای مسابقه‌ها به نشست خبری دعوت شد.
او در این نشست اظهار کرد: از این برد و بازی‌هایی که ایران انجام داده است، بسیار خوشحالم. بازی سختی برابر چین بود و واقعا تحت فشار بودیم. واقعا خوشحالم که بردیم و دل مردم ایران شاد کردیم. چین خوب کار کرد اما ما با برتری برابر این تیم توانستیم در یک قدمی المپیک باشیم. والیبال ایران 52 سال است که استحقاق کسب سهمیه را دارد و امسال به حقش می رسد. ما قبلا با چین بازی تدارکاتی داشتیم اما آن‌ها امروز خیلی بهتر کار کردند. تیم ما استرس زیادی داشت و بالاخره بازی مرگ و زندگی را بردیم. حالا تقریباً در یک قدمی المپیک هستیم . ان‌شالله اتفاق هایی که باید بیفتد رخ دهد و به دو بازی آخر هم کاری نداشته باشیم.
غلامی خاطرنشان کرد: یکی از دلایلی که تیم ایران امسال موفق بود این است که تیمی کار کردیم. می بینید هر کس داخل زمین می شود به چه نحوی کمک می کند. کادر فنی چقدر انرژی به بازیکنان می دهد. مسئولان چقدر هم دل هستند واقعاً این یک برد دست جمعی بود و جا دارد به کل گروه تبریک بگویم.
سرعتی زن تیم ملی ایران تاکید کرد: واقعا المپیک آرزوی والیبال ایران بود. این همه سال برای این هدف زحمت کشیده شد. فقط نباید این موفقیت را برای این 14 نفر دانست و خیلی ها سال ها زحمت کشیدند.‌علاوه بر این بازیکنانی که اینجا هستند یک گروه در کنار این تیم زحمت کشیدند تا به اینجا رسیدیم. فقط نباید این موفقیت و پیروزی را برای همین 14 نفر دانست. همه زحمت کشیدند و به نوعی در صعود به المپیک سهم دارند باید به کل جامعه والیبال تبریک بگویم.
قائمی: به آرزوی چندین ساله خود رسیدیم
فرهاد قائمی بعد از پیروزی 3 بر 2 مقابل چین اظهار کرد: خدارا شکر بازی را بردیم و قولی که به مردم ایران و جامعه ورزش داده بودیم، عمل کردیم. انشاءالله دو بازی پیش رو را هم ببریم. تا الان فکر می کنم المپیکی شویم و جا دارد از همه کسانی که برای ما زحمت کشیدند، تشکر کنم. ما خیلی خوشحالیم و به آرزوی چندین ساله خود رسیدیم.
وی افزود: حساسیت بازی با چین خیلی بالا بود زیرا حریف مستقیم ما به شمار می‌رفت. وقتی بحث المپیک می‌شود حساسیت بازی ها بالا می رود و همین موضوع روی تاکتیک تیم ها تاثیر می گذارد. خوشحالم که به هر ترتیب پیروزی را در این مسابقه کسب کردیم.
زرینی: اگر می‌باختیم زحمات‌مان هدر می‌رفت
حمزه زرینی پس از پیروزی برابر چین اظهار کرد: خدا کمک کرد و در شرایطی که بازی حساس شد و کار به گیم پنجم و امتیاز آخر رسید بازی را بردیم. در این شرایط امتیاز برابر 14 بازی را بردن خیلی سخت است.
وی افزود: همه تلاش کردند و مزد زحمات را گرفتند. دیدید بعد از این بازی بازیکنان اشک شوق ریختند. دیگر تقریبا صعود ما قطعی شده است. دو بازی سخت داریم اما مطمئن باشید می رویم تا نمایش خوبی داشته باشیم.
زرینی در پایان گفت: یکسری از لحظات بازی آنقدر حساس است که حتی راه رفتن در میدان هم سخت است. در این شرایط که اگر می باختیم تمام زحمات ما از دست می رفت. هزار بار خدا را شکر که بالاخره به آرزوی خود رسیدیم.
مهدوی:10 سال برای این روز زحمت کشیدیم
مهدی مهدوی پاسور تیم ملی والیبال ایران پس از پیروزی بر چین در حالی که اشک می‌ریخت، گفت: فقط می توانم بگویم ما برای امروز 10 سال زحمت کشیدیم و صحبتی نمی توانم کنم فقط از همه آن هایی که ما را دعا کردند، ممنونم.
ظریف:تنها افتخاری که نداریم حضور در المپیک است
فرهاد ظریف بعد از برد چین اظهار کرد: من فکر می کنم نیاز ورزش کشور و جامعه والیبال این بود که به المپیک برویم. سال های قبل چندین بار قهرمان آسیا شدیم، چهارم لیگ جهانی و ششمی قهرمانی جهان را به دست آوردیم. تنها افتخاری که من و همه والیبالی ها نداشتیم المپیک بود. سقف آرزوی والیبالیست ها و همه ورزشکاران است که به المیک بروند و حالا این افتخار نصیب کشورمان می شود. والیبال ایران توانست این موفقیت را کسب کند و از این بابت خوشحالم.
وی افزود: تیم ملی والیبال ایران اثبات کرد که جزو بهترین های جهان است. دیدید همه حریفان به‌ویژه رقبای اصلی ما در آسیا مقابل ایران سر تعظیم فرد می آورند. به همه مردم تبریک می گویم. امیدوارم این استرس ها و فشارهایی که به مردم پای تلویزیون می آید را با بردهایمان جبران کرده باشیم و از ما راضی باشند.
تشکری:همدلی بازیکان باعث موفقیت شد
آرمین تشکری پس از پیروزی بر چین اظهار کرد: خدارا شکر می کنیم که این پیروزی بدست آمد. همه قول داده بودند سهمیه می گیریم و حالا این اتفاق افتاده است. شرایط سختی داریم و بازی در این شرایط بویژه در امتیازهای حساس استرس زیادی دارد.
وی افزود: وقتی که در امتیازهای حساس قرار است که به زمین بروید و به تیم کمک کنید واقعا کار سخت است. خدا را شکر می کنم. معتقدم که همدلی و همبستگی بازیکنان موجب شد موفق شویم. از همه تشکر می کنم و دست مردم عزیز را می بوسم که مثل همیشه دعا کردند که موفق شویم.
عبادی‌پور:ممنونم که همه کنارمان بودند
میلاد عبادی پور پس از پیروزی بر چین اظهار کرد: خدا را شکر بردیم. درست است که بازی بسیار سخت و در شرایط سختی بود اما به هر شکلی بود برنده از زمین بیرون آمدیم. بازی دیروز ما برابر ژاپن خیلی دیروقت تمام شد و زمانی برای ریکاوری و آنالیز حریف نداشتیم. خداراشکر دعای مردم پشت سر ما بود که بردیم. از همه بازیکنان ممنونم که بعد از 52 سال دل مردم ایران را شاد کردند و به قولی:" دم همه بچه ها گرم و دم مردم ایران گرم" که با تمام وجود ما را دعا کردند و بعد از این همه سال سهمیه کسب کردیم.
وی بار دیگر با قدردانی از مردم ایران گفت: من خودم حس عجیبی دارم و نمی توانم هیچ حرفی درباره احساساتم بزنم. فقط دست تک تک مردم ایران را می بوسم که در شرایط سخت و آسان پشت بازیکنان را خالی نکردند و کنار تیم ایستادند.از همه ممنونم.
معروف: روز خوبی برای والیبال ایران بود
سعید معروف کاپیتان تیم ملی ایران در نشست خبری پس از پیروزی برابر چین اظهار کرد: ما می دانستیم چین این تورنمنت را خیلی خوب شروع کرده است. بنابراین ما یقین داشتیم بعد از بازی دیروز برابر ژاپن امروز کار سختی برابر چین داریم.
معروف ادامه داد: نمی دانم سرویس های ما خیلی خوب نبود و یا اینکه دریافت‌های تیم ملی چین عالی بود. به هر حال به نظرم روز خوبی برای تیم ملی ایران بود و از این نتیجه خوشحالیم و باید به اعضای تیم خودم برای این برد تبریک بگویم.
غفور: المپیک رویایی بود که محقق شده
امیر غفور پشت خط زن تیم ملی والیبال ایران پس از پیروزی بر چین اظهار کرد: واقعا نمی دانم چه بگویم. مطمئن هستم همینطور که ما خوشحال هستیم، همه مردم هم خوشحال هستند. هیچ چیزی خوشحال کننده‌تر از این نیست که مردم کشور را شاد کنیم. واقعا المپیک رویا بود ولی حالا برای ما محقق شده است.
او در افزود: در بازی برابر چین پیروز شدیم. در حین بازی آن‌قدر استرس بالا رفته بود و حرص خوردیم که دچار دل درد شدیم. همه آن سختی ها ارزش این شادی و خوشحالی را داشت. قطعا می توانیم در المپیک هم خیلی بهتر و راحت تر کار کنیم.
غفور ادامه داد: اینقدر هیجان بازی بالا بود که اصلا مهم نبود چه کسی داخل زمین و چه کسی بیرون نشسته است. شاید آن هایی که بیرون بودند، استرس بیشتری داشتند. به همه بازیکنان تیم ملی خسته نباشید می گویم دستشان بابت این پیروزی درد نکند.
انتهای پیام

[ منبع این خبر سایت ایسنا-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «صحبت‌های بازیکنان ایران بعد از غلبه بر تیم ملی والیبال چین» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات