خبرهایی مسرت بخش برای تل آویو!

روزنامه فایننشال تایمز با اشاره به درگیری ها و بحران های موجود در منطقه، نوشت این ناآرامی ها برای رژیم صهیونیستی، خبری خوب است. العالم: روزنامه فایننشنال تایمز در گزارشی نوشت فقط رژیم اسرائیل از درگیریهای جاری در منطقه و بی ثباتی و ناآرامی در آن سود می برد.

روزنامه فایننشنال تایمز در گزارشی به قلم "رولا خلف" با عنوان "اسرائیل چطور می تواند از اخبار مسرت بخش در خاورمیانه سخن بگوید،" نوشت: همواره درباره خاورمیانه خبرت مسرت بخش نمی شنویم و درحالی که جنگ در منطقه در جریان است و ثبات کشورهای اطراف رژیم اسرائیل دچار تزلزل می باشد، در واقع، چیزی نیست که بتوانیم آن را اخبار مسرت بخش بدانیم.

نویسنده این مطلب افزود: "تعجب کردم که یک مسئول اسرائیلی اوضاع در منطقه را مسرت بخش توصیف کرد، اما وقتی خوب فکر کردم فهمیدم که اسرائیل در وضع خوبی به سرمی برد، زیرا بی ثباتی کشورهای مجاور، خبر بدی برای آنها (سران رژیم اسرائیل) نمی تواند باشد."

به نوشته روزنامه فایننشنال تایمز، از زمان مرگ روند سازش میان اسرائیل و تشکیلات خودگردان فلسطین، قدرت های بزرگ سرگرم درگیریها در سوریه، عراق، لیبی و یمن شده اند، و وقتی برای اهتمام به درگیری فلسطینی ها و اسرائیل نیافته اند به گونه ای که توجه به این درگیری به یک مسئله درجه چهارم یا پنجم تبدیل شده است.

[ منبع این خبر سایت فردانیوز-پربیننده ها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «خبرهایی مسرت بخش برای تل آویو!» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات