مسئولان مصر مانع سفر یک رهبر شیعی به ایران شدند

دکتر احمد راسم النفیس اعلام کرد: تصمیم مسئولان فرودگاه قاهره مبنی بر لغو سفر من به ایران «غیر قانونی» است و هیچ توجیه قانونی ندارد. خبرگزاری تسنیم:مسئولان فرودگاه قاهره از سفر دکتر «احمد راسم النفیس» یکی از رهبران شیعه در مصر به ایران ممانعت کردند.

به گزارش رسانه های خبری مصر، دکتر احمد راسم النفیس اعلام کرد: تصمیم مسئولان فرودگاه قاهره مبنی بر لغو سفر من به ایران «غیر قانونی» است و هیچ توجیه قانونی ندارد.

بر اساس این گزارش، مسئولان امنیتی فرودگاه قاهره از النفیس خواسته بودند که مجوز و موافقت امنیتی با سفر وی به ایران را ارائه کند و پس از آن وی را وادار کردند تا از هواپیما پیاده شود.

این رهبری شیعی در این باره گفت: مسئولان فرودگاه از من مجوز سفر خواستند که همراه من نبود و آنها را مجبور کردند از هواپیما پیاده شوم و این کار آنها غیر قانونی و بدون هیچ توجیه قانونی است.

النفیس درباره انگیزه سفر به ایران نیز گفت: استراحت و تفریح.

بر اساس این گزارش، مسئولان فرودگاه های مصر سفر رهبران شیعی، شخصیت های سیاسی و معارضین به برخی کشورها از جمله سوریه، عراق و ایران و غیره را ممنوع و به گرفتن موافقت قبلی مشروط کرده اند.

[ منبع این خبر سایت فردانیوز-پربیننده ها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مسئولان مصر مانع سفر یک رهبر شیعی به ایران شدند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات