اندیشه های امام راحل در عرصه های مختلف تبلور دارد

در این بیانیه که نسخه ای از آن پنجشنبه به ایرنا نمابر شد آمده است: با گذشت 27 سال از ارتحال بنیان گذار فقید جمهوری اسلامی، افکار و اندیشده های آن ابرمرد تاریخ اسلام و ایران به رغم ترفندهای جبهه دشمنان قسم خورده انقلاب، هم اکنون نیز در عرصه های مقاومت و بیداری اسلامی به ویژه در جهبه های مقابله با جنگ های نیابتی و تروریستی در سوریه، عراق و یمن تبلور دارد.
بیانیه افزوده است: اندیشه امام (ره ) به عنوان بزرگترین چالش و مانع در برابر راهبردها و سیاست های قدرت های استکباری و سلطه گر قرار داد و آنان را در این مصاف راهبردی 37 ساله مغلوب ساخته است.
در این بیانیه اضافه شده است: امام خمینی (ره) با معماری انقلاب اسلامی و تاسیس نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران که منجر به فروپاشی نظام سکولار وابسته و اسلام ستیز پهلوی و خلع ید بیگانگان از چرخه مقدرات کشور شد، علاوه بر ایران اسلامی، تاثیر فوق العاده و شگفت آوری در سطح منطقه و حتی در سطح بین المللی پدید آورد.
در این بیانیه اضافه شده است: یکی از آثار و پیامدهای مهم آن که تا امروز نیز ادامه دارد، تاثیرگذاری در حرکت های آزادی خواهانه و اسلامی منطقه و جهان و خیزش جهانی علیه نظام سلطه و استکبار است.
در بخش دیگری از این بیانیه آمده است: غلبه اسلام ناب و انقلابی بر اسلام آمریکایی در نبرد سرنوشت ساز عصر حاضر مستلزم نهضت روشنگری و آماده سازی آحاد جامعه اسلامی به ویژه نسل جوان برای جهاد بزرگ است و رسانه ها، روحانیون، نخبگان حوزه و دانشگاه و دیگر شخصت های مرجع در جهاد مقدس امروز برابر نظام سلطه و استکبار، عهده دار رسالت خطیر و مسئولیت سنگینی هستند.
در این بیانیه ضمن پاسداشت سالگرد ارتحال جانسوز امام راحل، گرامیداشت 15 خرداد و سالروز آغاز ولایت و رهبری امام خامنه ای، از آحاد مردم شهید پرور استان مرکزی برای حضور پرشور و یکپارچه در آیین های ویژه این رخدادهای مهم و الهام بخش دعوت به عمل آمده است.
3005/6012

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «اندیشه های امام راحل در عرصه های مختلف تبلور دارد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات