مراسم سالگرد امام راحل در قائمشهر برگزار شد

معاون سازمان تبلیغات اسلامی مازندران در این مراسم گفت:طبق گفته امام خمینی نباید با کوچک کردن خود در مقابل مستکبرین منابع خود را در اختیار بیگانگان قرار داد.
حجت الاسلام لطیف صادقی افزود : ترویج اندیشه و تفکرات امام نقش بسزایی در انقال ارزش های انقلاب به جهانیان دارد چرا که عهد و پیمان ما را نسبت به رهبری مستحکم ترمی کند.
وی با بیان اینکه امام قاعده نفی سبیل را از اندیشه خود گنجانده بود ، گفت : تبین شخصیت امام از ملزومات جامعه است که باید به این امر مهم توجه جدی شود.
معاون سازمان تبلیغات اسلامی مازندران افزود : امام خمینی با ایستادگی در مقابل مستکبرین به دنبال آن بود تا اسلام ناب محمدی را به مسلمانان بیاموزد نه اسلام آمریکایی که ریشه در ذلت و خرافات دارد.
وی با بیان اینکه حل مشکل اصلی جامعه ما ریشه در توحید دارد ، گفت : اگر ما موحد باشیم هیچ گاه از تحریم نمی ترسیم چرا که روزی دست خداوند است نه ابرقدرت ها که تنها به دنبال چالش انداختن ایرانیان است.
او ادامه داد : امام خمینی با آموختن مرگ بر آمریکا به مسلمانان به دنبال آن بود تا امن ترین منطقه دنیا را در مقابل نا امن ترین منطفه دنیا یعنی خاورمیانه به اسلام بشناساند.
صادقی با بیان اینکه امام آموزنده مسلمانان بود ، گفت : هر ساله حضور حداکثری مردم در مراسم ارتحال امام نشات گرفته از خود باوری مسلمانان است .
م - م /1654

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مراسم سالگرد امام راحل در قائمشهر برگزار شد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات