مدیریت و کنترل هزینه ها، رویکرد سازمان بیمه سلامت ایران است

به گزارش خبرنگار ایرنا، محمدجواد کبیر عصر پنجشنبه در دهمین اجلاس مدیران ارشد بیمه سلامت ایران در هتل کادوس رشت افزود: مدیریت و کنترل هزینه ها بایستی به طور جدی در بیمه سلامت مورد توجه قرار گیرد تا بتوانیم منویات رهبری و شعار سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل را تحقق بخشیم.
وی با بیان این که امروز بر اساس منویات رهبری تکلیف داریم تا حوزه تقاضا را به شدت کنترل کنیم، اظهار کرد: با این کار می توانیم نیازهای مردم را بر اساس اولویت های نیازشان پاسخ دهیم.
کبیر بیان کرد: سازمان بیمه سلامت بایستی در چارچوب سیاست های ابلاغی مقام معظم رهبری برای پیاده سازی اقتصاد مقاومتی در مولفه های کاری اثرگذار خوب، برنامه منسجمی داشته باشد.
وی خاطر نشان کرد: حفاظت مالی از مردم در برابر هزینه های سلامت، پوشش بیمه همگانی، دسترسی یکسان برای آحاد جمعیت کشور و بهره مندی و برخورداری مردم از خدمات سلامت بر اساس نیاز، ماموریت های اصلی سازمان بیمه سلامت است.
مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران با اشاره به اجرای طرح تحول نظام سلامت و بیمه همگانی سلامت به عنوان طرح های دولت تدبیر و امید یادآور شد: نباید بگذاریم این طرح ها دچار خدشه شود.
وی در ادامه سخنانش با بیان این که دلسوزی و تدبیر دولت یازدهم بر کسی پوشیده نیست، اظهار کرد: دولت تمام تلاشش را برای اجرایی کردن وعده هایش به کار گرفته است، ما نیز موظفیم قدر این فرصت پیش آمده را بدانیم.
دهمین اجلاس مدیران ارشد سازمان بیمه سلامت ایران، که از سه شنبه گذشته در هتل کادوس رشت گشایش یافته بود، عصر امروز (پنجشنبه) به کار خود پایان می دهد.
ایجاد وحدت رویه و اقدامات مشترک به منظور همسوسازی برنامه های عملیاتی سال 95 سازمان بیمه سلامت ایران، طراحی برنامه های توسعه ای و ارتقاء فرآیندهای جاری در سطح واحدهای ستادی و استانی از اهداف برگزاری این اجلاس عنوان شد.
تشریح برنامه عملیاتی حوزه معاونت بیمه سلامت، تشریح برنامه های عملیاتی حوزه معاونت مطالعات و توسعه خدمات بیمه ای، برنامه های عملیاتی حوزه معاونت توسعه مدیریت و منابع، تشریح برنامه های عملیاتی حوزه مدیرعامل و تحلیل هزینه (گام ها و اقدامات انجام شده و قابل انجام در قالب بحث گروهی) از برنامه های این اجلاس بوده است.
7286/2007

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مدیریت و کنترل هزینه ها، رویکرد سازمان بیمه سلامت ایران است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات