دهمین اجلاس مدیران ارشد سازمان بیمه سلامت ایران در گیلان پایان یافت

ایجاد وحدت رویه و اقدامات مشترک به منظور همسوسازی برنامه های عملیاتی سال 95 سازمان بیمه سلامت ایران، طراحی برنامه های توسعه ای و ارتقاء فرآیندهای جاری در سطح واحدهای ستادی و استانی از اهداف برگزاری این اجلاس عنوان شده است.
مدیرکل بیمه سلامت استان گیلان در رابطه با سه روز برگزاری این اجلاس گفت: در این نشست سه روزه برنامه عملیاتی حوزه معاونت بیمه سلامت، برنامه های عملیاتی حوزه معاونت مطالعات و توسعه خدمات بیمه ای، برنامه های عملیاتی حوزه معاونت توسعه مدیریت و منابع، تشریح برنامه های عملیاتی حوزه مدیرعامل و تحلیل هزینه (گام ها و اقدامات انجام شده و قابل انجام در قالب بحث گروهی) تشریح شد.
علی اکبری در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، مدیریت منابع و کنترل هزینه های را محور اصلی برنامه سازمان بیمه سلامت ایران در سال 95 عنوان و اضافه کرد: در این اجلاس هر یک از ادارات کل برنامه های عملیاتی را در سطح ستاد و پیشنهادات شان را برای اجرای آن در سطح استان ارایه دادند.
وی اظهار داشت: در مدت سه روز برگزاری این اجلاس مدیران استانی و ستادی سازمان بیمه سلامت در محورهای بیمه گری و درآمد، نظارت و ارزشیابی، دارو و تجهیزات و سایر حوزه های اسناد پزشکی برنامه های عملیاتی طراحی سال 95 را بحث و بررسی کردند.
در آخرین روز از برگزاری این اجلاس ، علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز سخنرانی کرد.
7286/2007

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «دهمین اجلاس مدیران ارشد سازمان بیمه سلامت ایران در گیلان پایان یافت» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات