پشت پرده تغییر مدیرعامل تراکتورسازی

به نظر می‌رسد اختلاف نظر مدیرعامل پیشین باشگاه تراکتورسازی با اعضای هیئت مدیره باعث جدایی او از این باشگاه بوده است. خبرگزاری تسنیم: در حالی که هیئت مدیره باشگاه تراکتورسازی روز شنبه تشکیل جلسه داد و ضمن ابقای سعید عباسی، به او به‌عنوان مدیرعامل باشگاه مأموریت داده شد تا با قلعه‌نویی برای ماندن مذاکره کند، یک روز پس از ماندن سرمربی این تیم عباسی جای خود را به مصطفی آجورلو داد، اتفاقی کاملاً عجیب پس از اینکه اکثریت آرای هیئت مدیره ادامه فعالیت سعید عباسی به‌عنوان مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی بود.

این جابه‌جایی مدیریت باشگاه تراکتورسازی در شرایطی رقم خورده که از سوی برخی نزدیکان عباسی گفته می‌شود او استعفا داده است، استعفایی که شاید چندان هم بی‌دلیل نیست، اما برخی نیز می‌گویند هیئت مدیره تصمیم به برکناری عباسی گرفته است، مدیرعاملی که در طول فصل گذشته هم بارها با اعضای هیئت مدیره اختلاف نظر داشت و در نهایت این اختلاف نظر جدایی‌اش را رقم زد، حالا یا با استعفا یا با برکناری...

ادامه اختلافات سعید عباسی با اعضای هیئت مدیره به جلسه آخر آنها باز می‌گردد که گفته می‌شود امروز برگزار شد. گویا در جلسه روز شنبه هیئت مدیره مصوباتی داشته که از عباسی خواسته‌اند این مصوبات را دنبال کند و مدیرعامل باشگاه هم برخی از آنها را پیگیری نکرده است و حتی گفته می‌شود اعضای هیئت مدیره اقداماتی انجام داده‌اند که باعث ناراحتی عباسی شده است. حالا اینکه این اختلاف نظرها و ناراحتی‌ها چطور کار را به اینجا کشانده، شاید موضوعی باشد که عباسی بهتر از همه پاسخگوی آنها باشد.

انتخاب مصطفی آجورلو به‌عنوان مدیرعامل تراکتورسازی نیز به‌دلیل نزدیکی او به اعضای هیئت مدیره است. هیئت مدیره‌ای که یک سال قبل هم آجورلو عضوی از آن بود و حالا باید نظرات این هئیت مدیره را اجرایی کند. همین هیئت مدیره روز شنبه به عباسی اعلام کرده بود برای ماندن قلعه‌نویی تلاش کند، اما گفته می‌شد مدیرعامل پیشین این باشگاه به‌دنبال گزینه خارجی بود و در نهایت مجبور شد مذاکراتی با سرمربی فصل گذشته تراکتورسازان داشته باشد.

[ منبع این خبر سایت برترین ها-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «پشت پرده تغییر مدیرعامل تراکتورسازی» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات