بهداد سلیمی طلا گرفت

بهداد سلیمی در پایان حرک یک ضرب مسابقات وزنه برداری جام فجر رکورد 205 کیلوگرم را ثبت کرد و مدال طلا گرفت، مدال نقره نیز به بهادر مولایی رسید. خبرگزاری ایسنا: بهداد سلیمی در پایان حرک یک ضرب مسابقات وزنه برداری جام فجر رکورد 205 کیلوگرم را ثبت کرد و مدال طلا گرفت، مدال نقره نیز به بهادر مولایی رسید.

مسابقات وزنه برداری جام فجر وارد آخرین روز شد و وزنه برداران دسته فوق سنگین به رقابت پرداختند.

بهداد سلیمی پس از هفت ماه دوری دوباره بر روی تخته مسابقات حاضر شد. بهادر مولایی نیز دیگر نماینده ایران در این رقابتها است.

سلیمی حرکت یک ضرب خود را با ثبت رکورد 205 کیلوگرم و کسب مدال طلا به پایان رساند.

مولایی نیز با رکورد 181 کیلوگرم در حرکت یک ضرب مدال نقره گرفت.

حرکت یک ضرب

بهادر مولایی به عنوان اولین نماینده ایران بر روی تخته مسابقات آمد و در اولین حرکت وزنه 176 کیلوگرم را انداخت.

انوشیروانی برای حرکت دوم وزنه او را به 181 کیلوگرم افزایش داد و مولایی توانست آن را بالای سر ببرد. وزنه بردار فوق سنگین ایران در اخرین حرکت 190 کیلوگرم را انداخت و با همان 181کیلوگرم مدال نقره را کسب کرد.

دنیل دولگا از لهستان نیز با رکورد 180 کیلوگرم مدال برنز گرفت.

بهداد سلیمی آخرین وزنه برداری بود که در حرکت یک ضرب وزنه زد. او در ابتدا پشت وزنه 195 کیلوگرم قرار گرفت و این وزنه را ثبت کرد و با این رکورد مدال طلا یک ضرب را به دست اورد.

قهرمان المپیک لندن در حرکت دوم 201 کیلوگرم را به راحتی مهار کرد. آخرین وزنه انتخابی برای سلیمی 205 کیلوگرم بود که این وزنه را نیز ثبت کرد.

[ منبع این خبر سایت برترین ها-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «بهداد سلیمی طلا گرفت» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات