فرماندار اسفراین استعفا کرد

مدیرکل سیاسی و امنیتی استانداری خراسان شمالی استعفای فرماندار اسفراین را تایید و اظهار کرد: علت استعفای وی مشکلات شخصی و عدم استقرار وی در محل خدمت بوده است. آفتاب : خیرالله ترخانی، اظهار کرد: مهدی عابدی، فرماندار اسفراین پيش از انتخابات قصد استعفا داشت که از او خواسته بودیم تا پس از انتخابات در این زمینه اقدام نکند. با توجه به بخشنامه جدید معاون سیاسی وزارت کشور، مبنی بر استقرار فرمانداران و بخشداران در حوزه استحفاظی، افراد باید در محل خدمت ساکن باشند.
وی با بیان این‌که «همه فرمانداران به جز فرماندار اسفراین و یک شهرستان دیگر در حوزه استحفاظی خود مستقر هستند»، ادامه داد: در این راستا استاندار و معاون سیاسی امنیتی استانداری خراسان شمالی به فرمانداران و بخشداران بخشنامه را ابلاغ کرده‌اند.
به گزارش ایسنا، وی هم‌چنین با بیان این‌که «افرادی که در حوزه استحفاظی خود مستقر نباشند برکنار می‌شوند»، افزود: باید خانواده فرماندار و بخشدار در حوزه موردنظر با مردم زندگی کنند تا همراه مردم از نزدیک مشکلات احتمالی را لمس کنند. به محض اینکه استاندار خراسان شمالی استعفای فرماندار اسفراین را بپذیرد فرمانداری با سرپرستی اداره می‌شود و به‌زودی فرماندار جدید معرفی خواهد شد.
وی مدت زمان قانونی برای معرفی فرماندار جدید را سه ماه ذکر کرد و در عین حال افزود: قطعا زودتر از این زمان فرماندار معرفی خواهد شد.
مهدی عابدی از ابتدای دولت تدبیر و امید در شهرستان اسفراین فرماندار بوده است.

[ منبع این خبر سایت آفتاب نیوز-پربیننده ها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «فرماندار اسفراین استعفا کرد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات