مدیرعامل باشگاه سیاه جامگان: می‌خواهیم اسمی با با پسوند مشهدالرضا داشته ‌باشیم/ از نظر شرعی ابومسلم دشمن ائمه ما بوده و سیاه جامگان نام لشکر آن

مدیرعامل سیاه‌جامگان توضیحاتی درباره تغییر نام این باشگاه ارائه کرد.

به گزارش ایلنا، محمدرضاعباسی، مدیرعامل باشگاه‌سیاه‌جامگان در خصوص تغییر نام این باشگاه به مشهدالرضا  گفت: نام تیم هنوز انتخاب نشده است و ما از دوستان و مردم تقاضا کردیم که یک اسم برای باشگاه انتخاب کنند که پسوند آن مشهدالرضا باشد.

او ادامه داد: اسم باشگاه ما سیاه‌جامگان مشهدالرضا بود اما حالا می‌خواهیم نام سیاه‌جامگان را حذف کنیم و یک اسم دیگر با پسوند مشهدالرضا داشته ‌باشیم. این که می‌گویند نام باشگاه مشهدالرضا شده است اشتباه است. امیدوارم مردم به جای سوژه کردن این موضوع در شبکه‌های مجازی، پیشنهادهایی برای اسم باشگاه بدهند.

عباسی در پاسخ به این سوال که دلیل این تغییر نام چیست گفت:‌ به دو دلیل تصمیم گرفتیم که این کار را انجام بدهیم. یک اینکه از نظر شرعی ابومسلم دشمن ائمه ما بوده است و سیاه جامگان نام لشکر آن. علمای دینی مملکت‌مان نیز در این خصوص تذکرات به جایی را مطرح کردند که به دیده منت این تذکرات را عملی خواهیم کرد. دوم اینکه بر اساس کمیسیون ماده 5، اسم سیاه جامگان نمی‌توانست در لیگ برتر باشد و این نام اساسا باید تغییر می‌کرد.

مدیرعامل باشگاه سیاه جامگان در پایان گفت: ما هیچوقت اسم مشهدالرضا را به تنهایی برای این باشگاه نمی‌گذاریم، چون این نام قداست دارد و ممکن است در ورزشگاه شعارهایی داده شود که در شان نام مشهد و امام رضا (ع) نباشد.

[ منبع این خبر سایت عصر ایران-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مدیرعامل باشگاه سیاه جامگان: می‌خواهیم اسمی با با پسوند مشهدالرضا داشته ‌باشیم/ از نظر شرعی ابومسلم دشمن ائمه ما بوده و سیاه جامگان نام لشکر آن» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات