واگذاری پروژه های نیمه تمام درکردستان ازاختیار مدیران خارج می شود

به گزارش خبرنگار مهر، عبدالمحمد زاهدی امروز پنج شنبه در جلسه شورای برنامه ریزی استان که با حضور معاون توسعه روستایی و مناطق محروم معاون اول رییس جمهوردر سالن شهدای دولت استانداری تشکیل شد، در ارتباط به دلایل عدم پاسخگویی مدیران دستگاه هایی اجرایی به مکاتبات سازمان مدیریت و استانداری اشاره کرد و گفت: اگر مدیری به مکاتبه ای که در ارتباط بامعرفی طرح های تملک دارایی پاسخی نداده است نشان می دهد که ماده ۲۷ قانون الحاق تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت را مطالعه نکرده است.

وی عنوان کرد: یکی از دیگر دلایل عدم پاسخگویی مدیران دستگاه ای اجرایی استان هم می تواند عدم اطلاع مدیر از تعداد پروژه های ناتمام دستگاه متبوع خود و اینکه نمی داند کدام پروژه قابلیت واگذاری را دارد، باشد.

وی علت دیگر این عدم پاسخگویی را نبود احساس مسئولیت در مدیران خواند و اظهارداشت: این اقدام مدیران دستگاه های اجرایی استان نشان می دهد که فقط در پست و مقام خود دریافت حقوق برایشان مهم است و این هم نوعی بی احترامی به خود محسوب می شود.

استاندار کردستان بیان کرد: ما براساس قانون در ارتباط با واگذاری پروژه های نیمه تمام به بخش خصوصی تصمیم می گیریم و دیگر این مهم از اختیار مدیران خارج می شود.

زاهدی اضافه کرد: پروژه های نیمه تمامی که تشخیص داده شود قابلیت واگذاری به بخش خصوصی را دارند، سهمی از اعتبارات سال ۹۵ نخواهند داشت.

وی خطاب به مدیران دستگاه های اجرایی استان گفت: مدیرانی که نسبت به پاسخگویی به مکاتبات اداری بی توجه هستند نباید توقعی در ارتباط با اختصاص اعتبارات هزینه ای هم داشته باشند.

وی در بخش دیگری از سخنانش اظهارداشت:  روند عزل و نصب مدیران دستگاه های اجرایی استان تغییر کرده و دیگر هم چون گذشته نیست و این اقدام تنها توسط وزیر مربوطه و استاندار صورت خواهد گرفت.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «واگذاری پروژه های نیمه تمام درکردستان ازاختیار مدیران خارج می شود» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات