پایان زمستان زودگذر انتخابات در تبریز و روسیاهی زغال های خبری

خبرگزاری مهر – گروه استان ها: دور نخست انتخابات دهمین مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه تبریز، آذرشهر و اسکو با حماسه سازی دوباره مردم همیشه در صحنه و انتخاب دو نماینده از شش نماینده این حوزه به پایان می رسد و هشت نفر وارد دور دوم رقابت های انتخاباتی می شوند و پس از طی روندهای قانونی و معمول تبلیغاتی و انتخاباتی، نتایج دور دوم نیز با معرفی چهار منتخب دیگر اعلام می شود، نتایجی که داوطلب حائز جایگاه پنجم در این دور انتخابات خواستار بازبینی آن می شود.

برخی صندوق های اخذ رای در دور دوم انتخابات حوزه تبریز، آذرشهر و اسکو بنا به درخواست این کاندیدا بازشماری می شود، نتایج هر چه که هست یا هر چه که بعضی ها سعی بر القای آن دارند، منجر به صدور حکم بازشماری کل آراء از سوی مراجع قانونی می شود و پس از طی شدن روندهای لازم و مشخص شدن نتایج نهایی، تیتری بر روی خروجی رسانه ها قرار می گیرد که برخی ها پیش از اعلام آن، رسانه های مستقل و بی طرف را بدلیل انعکاس اخباری در این خصوص، محکوم می کردند و در این میان برخی نیز در نقش سیاهی لشگر و آتش بیار معرکه، در پی برگرفتن توشه های زرین خود از این جریان بودند.

معمول است که در چنین شرایط و موقعیت های حساس خبری، رسانه ها بنا بر رسالت ذاتی و اصلی خود، به دنبال کسب موثق ترین و معتبرترین اخبار باشند اما گویی در چند سال اخیر رسمی نانوشته در میان برخی بنگاه های خبرسازی محلی آذربایجان شرقی مرسوم شده که در چنین مواقعی یا از آب گل آلود ماهی بگیرند یا با گل آلود کردن آب های زلال و شفاف، متاع های زرین تری برای خود دست و پا کنند و شاید مثل «زمستان رفتنی و روسیاهی زغال ماندنی است» حکایت برخی از همین خبرسازان این روزها در تبریز است.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «پایان زمستان زودگذر انتخابات در تبریز و روسیاهی زغال های خبری» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات