توسعه فرهنگی بدون توجه به آموزش و پرورش ممکن نیست

به گزارش خبرنگار مهر، محمدرضا وطنی عصر پنجشنبه در جلسه شورای اداری شهرستان رامیان اظهار کرد: باید بین سازمان ها ارتباط وجود داشته باشد و آشنایی دانش آموزان با سازمان ها باعث تحقق اهداف آنها خواهد شد.

وی ادامه داد: باید اهداف و خواسته های سازمانی را در مدارس بیان کنیم و صرفه جویی و بهره وری صحیح را به آنان بیاموزیم تا با هدایت درست تحصیلی باعث اشتغال دانش آموزان شویم.فضای مدرسه بهتریین مکان برای انجام ماموریت های سازمانی بوده و برای خواسته ها و اهداف تعالی مکانی عالی است.

او با بیان اینکه عامل توسعه پایدار داشتن نیروی انسانی کارآمد است، افزود: اقتصاد، فرهنگ و سیاست بدون آموزش و پرورش به اهداف خود نمی رسند. از طریق آموزش و پرورش نگاه افراد اصلاح می شود و مهارت‌های جدیدی ایجاد می شود و انگیزه افراد برای خدمت به جامعه رشد و ترقی افزایش پیدا می کند.      

مدیرکل آموزش و پرورش استان گلستان در پایان خاطرنشان کرد: آموزش و پرورش به تنهایی نمی تواند به اهداف و وظایف خود برسد و تمامی ادارات باید به این نهاد پایه کمک کنند. جامعه اسلامی با علم و دانش می تواند تبدیل به جامعه ای نمونه شود و ما باید به سمت پویایی آموزش‌ و پرورش برویم تا بتوانیم با استفاده از آن کشور را متحول کنیم.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «توسعه فرهنگی بدون توجه به آموزش و پرورش ممکن نیست» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات