ارائه ۳۷۵ برنامه فرهنگی توسط دستگاه‌های اجرایی استان زنجان

به گزارش خبرنگار مهر، مسیح سلطانی ظهر پنجشنبه در جلسه شورای برنامه‌ریزی استان در محل استانداری زنجان، افزود: با آغاز به‌کار دولت تدبیر و امید وضعیت حوزه فرهنگی و اجتماعی بهبود یافته است.

وی بابیان اینکه وضعیت فرهنگی و اجتماعی استان خوب است، ادامه داد: استان زنجان در بحث سرمایه‌های اجتماعی در کشور رتبه پنجم را به خود اختصاص داده است.

سلطانی تأکید کرد: استان زنجان در بحث ارتقای شاخص‌های فرهنگی و اجتماعی در حاشیه شهرها و استقرار پایگاه‌های سلامت عملکرد خوبی داشته است.

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری زنجان بر تقویت سرمایه‌های اجتماعی در جامعه تأکید کرد و گفت: باید سرمایه اجتماعی در جامعه به اقشار تأثیرگذار همچون دانشجویان به خوبی آموزش داده شود.

سلطانی تصریح کرد: اجرای برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی نیاز به برنامه‌ریزی و ارائه راهکار دارد که در این میان باید دستگاه‌های فرهنگی نسبت به تحقق این مهم مدیریت لازم را در دستور کار قرار دهند.

وی افزود: سازمان‌های مردم‌نهاد می‌توانند نقش مهمی در حل مشکلات اجتماعی جامعه ایفا کنند و توجه به فعالیت‌های سازمان‌های مردم‌نهاد باعث ارتقای برنامه‌ها در همه حوزه‌ها می‌شود.

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری زنجان از ارائه ۳۷۵ برنامه فرهنگی توسط دستگاه‌های مختلف خبر داد و گفت: با بررسی‌های انجام‌شده ۱۷۵ برنامه از این مجموع برای عملیاتی شدن مصوب شده است.

سلطانی تأکید کرد: تقویت تعامل بین سازمان‌های مردم‌نهاد و بخش خصوصی باعث رفع بسیاری از مشکلات می‌شود و در راستای تقویت فعالیت‌ها و اقدامات سازمان‌های مردم‌نهاد باید برنامه‌ریزی کارشناسی شده در دستور کار قرار گیرد.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «ارائه ۳۷۵ برنامه فرهنگی توسط دستگاه‌های اجرایی استان زنجان» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات