جلسات اجرایی محلی برای نظریه پردازی مدیران نیست

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی استانداری قزوین محمدباقر کشفی در جلسه کارگروه تخصصی فرهنگی و اجتماعی استان که روز پنجشنبه در سالن اجتماعات دفتر استاندار برگزار شد اظهارداشت: حوزه فرهنگی و اجتماعی نیازمند انسجام و وحدت رویه است و در حال حاضر ۱۴ کارگروه با محوریت موضوعات و مسائل فرهنگی و اجتماعی با تاکید استاندار به منظور کاربردی شدن برنامه ها و مصوبات جلسات اصلی با عنوان قرارگاه فرهنگی برگزار می شود.

وی افزود: هر دستگاه اجرایی با توجه به مسئولیت و اختیاراتی که دارد باید نسبت به اجرای برنامه هایی که به آن سازمان اعلام می شود سهم خود را مشخص و عملیاتی کند.

مشاور عالی استاندار با اشاره به ضرورت اولویت دادن به مسائل و معضلات اجتماعی و فرهنگی که از سوی مقام معظم رهبری مورد تاکید قرار گرفته اظهارداشت:اساتیددانشگاهها و مراکز علمی، علما و روحانیون با بحث و بررسی کارشناسی در این حوزه و دستگاههای اجرایی نیز با برنامه ریزی و هماهنگی لازم می توانند سهم خودرا درراستای ارتقای فرهنگی و مقابله بابزهکاری و ناهنجاریهای اجتماعی مشخص کنند.

کشفی تصریح کرد: لازم است افراد متخصص، معاونان فرهنگی مراکز علمی و صاحب نظران در مسائل و موضوعات مهم نگاه کارشناسی داشته باشند تا با ارائه طرح های جامع و دقیق بتوان برنامه های عملیاتی را محقق کرد.

وی یادآور شد: جلسات مدیران نباید به نشست های نظریه پردازی تبدیل شود زیرا آفت جلسات فرهنگی و اجتماعی این است که نظریه پردازی زیاد اما اجرا و خروجی کم و محدود است.

مشاور عالی استاندار عنوان کرد: تا زمانی که در این زمینه فرهنگ سازی نشود با فشار و تحکم نمی توان در حوزه اقتصادی تحول ایجاد کرد لذا دستگاههای فرهنگی باید به وظیفه خود بخوبی عمل کنند.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «جلسات اجرایی محلی برای نظریه پردازی مدیران نیست» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات