بازگشت بهداد سلیمی با مدال طلا/ امیدها برای المپیک زنده شد

بهداد سلیمی در مسابقات وزنه برداری جام فجر رکورد ۲۰۵ کیلوگرم را ثبت کرد و به مدال طلا رسید.

بهداد سلیمی که پس از ماه ها مصدومیت به میادین برگشته بود امروز موفق شد در حرکت یک ضرب وزنه ۲۰۵ کیلوگرمی را مهار کند و به مدال طلا برسد.

در این رقابت ها بهادر مولایی هم وزنه ۱۸۱ کیلوگرمی را مهار کرد و به مدال نقره این رقابت ها دست پیدا کرد.

مولایی نیز با رکورد ۱۸۱ کیلوگرم در حرکت یک ضرب مدال نقره گرفت.

در حرکت دو ضرب سلمی زودتر روی تخته آمد و ابتدا وزنه ۲۲۵ کیلوگرمی را بالای سرش برد. این در حالی است که بهادر مولایی هم کار خودش را با ۲۳۰ کیلوگرم آغاز کرد. سلیمی برای دومین حرکت وزنه ۲۳۱ کیلوگرمی را انتخاب کرد،او این وزنه را بالای سرش برد اما از داوران دو چراغ قرمز. دریافت کرد و وزنه ثبت نشد.

سلیمی از انجام حرکت سوم انصراف داد و در پایان به مدال برنز رسید و در حرکت مجموع هم با ۴۳۰ کیلوگرم مدال طلای مسابقات را به دست آورد.

بهادر مولایی هم در دومین حرکت از مهار وزنه ۲۴۹ کیلوگرمی ناکام ماند و در دومین حرکت هم نتوانست این وزنه را مهار کند.مولایی با رکورد ۲۳۰ کیلوگرم در دو ضرب طلا گرفت و در مجموع دو حرکت با ۴۱۱ کیلوگرم نایب قهرمان مسابقات شد.

[ منبع این خبر سایت الف-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «بازگشت بهداد سلیمی با مدال طلا/ امیدها برای المپیک زنده شد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات