بیشترین اعتراض های مردمی به 137به گزارش جهان، ناصر امانی در گفت و گو با میزان گفت: پیمانکاران در نحوه کندن زمین جهت احداث مسیر فاضلاب استانداردها را رعایت نکرده و همین موضوع سبب اعتراض شهروندان شده است.وی افزود: در طول شبانه روز تماس های زیادی با سامانه 137 شهرداری تهران گرفته می شود و شهروندان به نحوه کندن مسیرهای فاضلاب در اطراف خانه های خود اعتراض می کنند.

معاون برنامه ریزی، توسعه شهری و امور شوراهای شهرداری تهران با تاکید بر برخورد کمیسیون ماده 100 با هر تخلف در شهر خاطرنشان کرد: کمیسیون ماده 100 با هر گونه تخلف برخورد می کند و آرای این کمیسیون در تمامی موارد با قاطعیت صادر می شود.

امانی با بیان اینکه « تغییر کاربری در هیچ نهادی مورد پذیرش شهرداری تهران نیست» اظهارکرد: برای شهرداری تهران فرقی نمی کند که صاحب یک ملک مرتکب تخلف شده و یا یک وزارتخانه، در هر نهادی که تخلف صورت گیرد به شدت برخورد خواهد شد.وی تاکید کرد: میزان تخلف تغییر کاربری در برخی از وزارتخانه ها زیاد است و شهرداری از حق مردم نمی گذرد

[ منبع این خبر سایت جهان نیوز اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «بیشترین اعتراض های مردمی به 137» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات