مدیر آموزش و پرورش شیروان: مجتمع های آموزشی حذف می شود

به گزارش ایرنا سعید رحمانی فضلی پنجشنبه در گردهمایی مدیران مجتمع های آموزشی و پرورشی شیروان اظهار کرد: در سال تحصیلی جدید راهبران آموزشی جایگزین مجتمع ها شده و مجتمع ها برچیده می شود.
وی گفت: با توجه به شرایط کنونی و کمبود منابع سنوات گذشته که مدرسه را راهبری نمودند طی مراسمی از زحمات این عزیزان تقدیر می شود.
رحمانی فضلی از مدیران خواست تا در فرصت باقی مانده در رابطه با جابه جابی کلی و سازماندهی نیروی انسانی نظر خویش را به اداره ارسال نمایند و در موعد مقررپاسخ بخشنامه ها را بدهند.
مدیر آموزش و پرورش شیروان مستند سازی را یکی از راهکارهای مهم و اجرایی برای رسیدن به وضعیت مطلوب و شاخص های آموزشی در مدیریت اداری و مدارس عنوان و بیان کرد: ارائه مستندات در بازدیدهای ناظران از مدارس ضروری است.
در سال تحصیلی جاری 28 هزار دانش آموز در 421 آموزشگاه زیر نظر سه هزار فرهنگی تحصیل می کردند.
شهرستان شیروان با 157 هزار نفر جمعیت به عنوان دومین ششهرستان پرجمعیت خراسان شمالی در 60 کیلومتری شرق بجنورد قرار دارد.
7186/ 6042

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مدیر آموزش و پرورش شیروان: مجتمع های آموزشی حذف می شود» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات