4 مدال دستاورد کشتی گیران جوان ایران در روز نخست پیکارهای آسیایی

به گزارش عصر پنجشنبه ایرنا، در این دوره از مسابقه ها که در شهر مانیل فیلیپین برگزار می شود، مهدی ابراهیمی و امیرحسین حسینی در وزن های 74 و 96 کیلوگرم صاحب مدال طلا شدند، محمدرضا گرایی در وزن 60 کیلوگرم به مدال نقره رسید و علیرضا نجاتی در وزن 50 کیلوگرم صاحب مدال برنز شد.
در وزن 50 کیلوگرم، علیرضا نجاتی در دور نخست کشتی گیری از اردن را شکست داد اما در دور بعد مقابل حریف ازبکستانی باخت و راهی دیدار رده بندی شد.
حریف وی در این دیدار نماینده ای از کشور هند را شکست داد و به مدال برنز رسید.
در وزن 60 کیلوگرم محمدرضا گرایی پس از استراحت در دور اول در دور دوم کشتی گیر هندی را شکست داد. این کشتی گیر در دور سوم نیز حریف چینی را برد و راهی دیدار فینال شد.
گرایی در دیدار پایانی مقابل کشتی گیر قزاقستانی مغلوب شد و به مدال نقره رسید.
در وزن 74 کیلوگرم، مهدی ابراهیمی در دور اول نماینده چین را شکست داد و در دور دوم حریف ترکمنستانی را مغلوب کرد و با شکست کشتی گیر قرقیزستانی در مرحله نیمه نهایی به دیدار فینال راه یافت.
ابراهیمی در دیدار فینال، کشتی گیری از قزاقستان را مغلوب کرد و قهرمان شد.
در وزن 96 کیلوگرم نیز امیرحسین حسینی پس از استراحت در دور اول، در دور دوم کشتی گیر کره ای را مغلوب کرد و در دور سوم از سد نماینده قزاقستان گذشت و به دیدار پایانی رسید.
حسینی در دیدار فینال کشتی گیری از کشور هند را شکست داد و صاحب مدال طلا شد.
در ادامه این رقابت ها، فردا (جمعه) رضا عباسی در وزن 55 کیلوگرم و حسین اسدی در وزن 66 کیلوگرم به میدان می روند.
همچنین آرمان علیزاده و امیرمحمد حاجی پور نمایندگان اوزان 84 و 120 کیلوگرم ایران روز شنبه آینده به مصاف حریفان خود می روند.
ورزشی (2) ** 9122 **‌ 1418

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-سایر می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «4 مدال دستاورد کشتی گیران جوان ایران در روز نخست پیکارهای آسیایی» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات