فرمانده کل سپاه: سپاه باید معنویت محور باشد

به گزارش دریافتی پنجشنبه ایرنا، سرلشکر محمدعلی جعفری در دیدار جمعی از پاسداران سپاه فجر استان فارس در شیراز بیان کرد: دیگر نیروهای نظامی جهان تجهیزات محور هستند اما سپاه پاسداران یک نیروی معنویت محور است به گونه ای که ایمان، تقوا و معنویت محورهای اصلی قدرت سپاه پاسداران هستند.
فرمانده کل سپاه افزود: تهدیدهای نظامی و امنیتی کم خطرترین تهدید برای انقلاب و نظام اسلامی است و باید گفت امروز تهدیدات نرم فرهنگی، تهدیدات واقعی برای انقلاب اسلامی است و در این زمینه همگان باید هوشیار، آگاه و با بصیرت باشند.
سرلشکر جعفری، با بیان اینکه قدرت اصلی در فناوری و سلاح نیست، گفت: قدرت سپاه پاسداران در دنیا بویژه در میان دشمنان جا افتاده است و کسانی که می گویند انقلاب اسلامی در سال 1357 به وقوع پیوست و تمام شد، باید بدانند که بر اساس سخنان رهبر فرزانه انقلاب، نظام جمهوری اسلامی در صورتی زنده است که انقلاب اسلامی در وجود آن جریان داشته باشد.
این مقام نظامی ادامه داد: انقلاب اسلامی در بُعد بیرونی و خارج از کشور روز به روز در حال پیشرفت است و در بُعد داخلی نیز برای دستیابی به پیشرفت همراه با عدالت که مورد نظر رهبر معظم انقلاب اسلامی است، تلاش می کند.
وی با بیان اینکه نباید پاسداری را با کارمندی مقایسه کرد، اظهار داشت: حفظ انقلاب اسلامی وظیفه ذاتی پاسداران است در حالی که برای سایر کارمندان این گونه نیست، علاوه بر انجام درست وظیفه سازمانی، پاسداری از انقلاب هدف اصلی پاسداران است.
سرلشکر جعفری با اشاره به مطالبه رهبر معظم انقلاب پیرامون احیای دو فریضه الهی امر به معروف و نهی از منکر بیان کرد: توجه به موضوع احیای این فرایض در جامعه بسیار مهم است و بدون تردید با احیای این دو فریضه دیگر واجبات نیز قوت می گیرد.
3002 /6118/5132

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-سایر می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «فرمانده کل سپاه: سپاه باید معنویت محور باشد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات