نیروی انتظامی اجازه نمی دهد امنیت اخلاقی جامعه با خطر روبرو شود

یک منبع آگاه در نیروی انتظامی هرمزگان گفت که دستگیری 62 نفر زن و مرد در یک جشن مختلط شبانه بندرعباس توسط پلیس امنیت اخلاقی مربوط به جمعه شب گذشته بوده است.
وی که خواست نامش برده نشود پنجشنبه به خبرنگار ایرنا افزود : براساس دستور قضایی حکم دستگیری این افراد در یکی از باغهای شمال شهر بندرعباس صادر و این افراد تحویل مرجع قضایی شدند .
وی تصریح کرد: نیروی انتظامی با شبکه ها و مافیای ضد اخلاقی برخورد جدی دارد و اجازه نمی دهد این عده امنیت اخلاقی جامعه را به خطر بیاندازند.
مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری هرمزگان هم دراین زمینه گفت: برخورد با افرادی که نظم وامنیت مردم را نشانه گرفته اند درسطح شهرها وروستاها بطور جدی دنبال می شود واین عده هم دریک پارتی شبانه دستگیر شده اند.
عزیز الله کناری زاده در گفت وگوبا ایرنا افزود: بطور معمول این افراد درتجمع های خود دختر ، پسر ، زن ومرد برخلاف عرف اخلاقی اقدام به کارهای ضد اخلاقی ازقبیل شرب خمر، مفاسد اخلاقی وجنسی می کنند ازاینرو عوامل انتظامی نسبت به قبل فعال تر و با این افراد برخورد می کند.
وی تصریح کرد: برخورد با این 62 نفر هم درهمین راستا بوده واین بخشی از فعالیت پلیس امنیت اخلاقی محسوب می شود که بطور مرتب از خانه ، ویلا ونقاط شهری و روستایی سرکشی کرده وبا این طیف برخورد می کنند.
وی با قدر دانی از همکاری مردم با پلیس ، یاد آور شد: مردم نسبت به این موضوع ها حساس هستند و اجازه نمی دهند برخی امینت اخلاقی جامعه را به خطر بیاندازند و با برنامه های شو پارتی به ارزش های نظام دهن کجی کنند وجوانان را به انحراف بکشانند.
در خبرها آمده بود62نفر شامل 39 زن و23مرد با پوشش نامناسب و نیمه عریان و درحال غیر طبیعی ( مستی ) درحال رقص و پایکوبی دریک جشن مختلط (پارت)در بندرعباس بودند که توسط ماموران انتظامی بازداشت شدند و درحین دستگیری این افراد مقداری مشروب الکلی هم کشف شده بود.
6048 /1484

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-حوادث می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «نیروی انتظامی اجازه نمی دهد امنیت اخلاقی جامعه با خطر روبرو شود» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات