زندگینامه استاد محمد اسماعیلی -آکا

سایت بیوگرافی،زندگینامه مشاهیراخبار بازیگران،اخبار چهره ها،دنیای ستاره ها آکاایران: زندگینامه استاد محمد اسماعیلی ,[categoriy]

زندگینامه استاد محمد اسماعیلی

زندگینامه استاد محمد اسماعیلی -آکازندگینامه استاد محمد اسماعیلی -آکا

آکاایران: زندگینامه استاد محمد اسماعیلی

زندگینامه استاد محمد اسماعیلی,[categoriy]

زندگینامه استاد محمد اسماعیلی

به گزارش آکاایران: قابلیت نوازندگی محمد اسماعیلی  مثال زدنی است

 

استاد محمد اسماعیلی متولد چهارم شهریورماه 1313 در تهران می باشند . او از همان دوران کودکی علاقه شدیدی به نواختن تنبک داشت .استاد اسماعیلی تحصیلات خود را نزد استاد حسین تهرانی به اتمام رسانید. در سال 1337 در گروه های موسیقی وزارت فرهنگ و هنر مشغول به کار شد و هم زمان در گروه همنوازان تنبک به رهبری استاد خود نیز همکاری می کرد.

 

در سال 1343 به سمت هنر آموز تنبک در هنرستان موسیقی ملی به جانشینی استاد خود آموزش تنبک را عهده دار شد.شیوه نوازندگی محمد اسماعیلی شیوه استاد حسین تهرانی است. محمد اسماعیلی از امکانات تمبک مانند چوب، گرفت های تمبک استفاده کامل می کند و نوازندگی وی بسیار تکنیکی است.

 

قابلیت نوازندگی محمد اسماعیلی چه در تکنوازی و چه در همراهی با ارکستر مثال زدنی است. دونوازی های (سوال وجواب) وی با سنتور استاد فرامرز پایور ماندگار است. در دهه ۱۳۶۰ به سرپرستی فرامرز پایور (سنتور) و همراهی جلیل شهناز (تار)، علی اصغر بهاری (کمانچه) و محمد موسوی (نی ) ، گروه اساتید را تشکیل داد و با این گروه ، مسافرت های متعددی به کشورهای اروپایی، آسیایی و آمریکا داشت.

 

وی دارای مدرک درجه یک هنری ، معادل دکترا است و هم اکنون در تهران بسر می برد و به تدوین کتابهای آموزش تنبک و تدریس این ساز مشغول است و به تدریس در هنرستان دختران و پسران مشغول می باشند.

 

,[categoriy]

زندگینامه استاد محمد اسماعیلی

زندگینامه محمد اسماعیلی

 

,[categoriy]

زندگینامه استاد محمد اسماعیلی

 


[ منبع این خبر سایت آکاایران-بیوگرافی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «زندگینامه استاد محمد اسماعیلی -آکا» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات