هم افزایی و مدیریت واحد ضرورت مقابله با آسیبهای اجتماعی است

به گزارش ایرنا، محمد علی نبی پور روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: جزیره ای عمل کردن در زمینه آسیبهای اجتماعی اثر بخشی مطلوب ندارد و فعالیت بخشهای مختلف به جای موازی کاری باید مکمل یکدیگر باشند.
وی اعتیاد، طلاق و خودکشی را از جمله آسیبهای اجتماعی دانست و اظهار کرد: هر گونه غفلت در پیشگیری و مقابله با آسیبهای اجتماعی خسارتهای بسیار به دنبال خواهد داشت.
وی گفت: فعالیتهای تحقیقاتی و پایش در زمینه آسیبهای اجتماعی با همکاری برخی دانشگاهها و مراکز آموزش عالی این شهرستان در حال انجام است که نتیجه آن می تواند چراغ روشنی پیش روی فعالان مقابله با این آسیبها باشد.
رئیس اداره بهزیستی گناباد هم گفت: از مجموع 207 مورد مراجعه به اورژانس اجتماعی گناباد در سال گذشته، 22 درصد را اعتیاد و مسائل و مشکلات خانوادگی ناشی از آن و بقیه را دیگر مسائل اجتماعی نظیر طلاق و اقدام به خودکشی تشکیل می داد.
علی ستوسر افزود: 26 درصد پرونده های تشکیل شده در اورژانس اجتماعی بهزیستی این شهرستان در این مدت به سازش انجامیده است.
وی اظهار کرد: در سال 1393 به ازای هر 7.6 ازدواج یک طلاق در گناباد انجام شد که این رقم در سال گذشته به یک طلاق به ازای هر 6.93 ازدواج رسید.
وی گفت: تعداد طلاق در گناباد طی سال 1393 حدود 125 مورد بود که در سال گذشته به 185 مورد افزایش یافت.
2095/7545/ 6053

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «هم افزایی و مدیریت واحد ضرورت مقابله با آسیبهای اجتماعی است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات