دادستان نیویورک:دانشگاه ترامپ از ابتدا تا انتها فریبکاری بود

اریک شایدرمن دادستان کل ایالت نیویورک روز پنجشنبه در گفتگو با شبکه خبری ا بی سی دونالد ترامپ را متهم به دروغ گویی کرد و گفت برغم ادعاهای وی مبنی بر پیروزی در مورد پرونده فریبکاری های دانشگاه خود تا کنون همه دفاعیات او در دادگاه با شکست مواجه شده است.
وی با اشاره به تلاش ترامپ در استفاده و وادار کردن برخی از دانشجویان سابق این دانشگاه به شرکت کردن در برنامه های تلویزیونی برای شهادت دادن به نفع خود، این تلاش ها را بی فایده خواند و گفت که اظهارات عده ای در برنامه های تلویزیونی دفاعیه محسوب نمی شود و از هیچ گونه اعتبار و سندیت قانونی برخوردار نیست.
شایدرمن به صراحت ترامپ را متهم کرد که دانشگاه خود را بدون کسب مجوز قانونی از سوی مقامات مسئول دائر کرده و گفت که این محل در واقع هرگز یک دانشگاه نبوده و حقه بازی و فریبکاری با نام آن آغاز شده است.
وی تصریح کرد که ماجرای دائر کردن این دانشگاه و جذب دانشجویان از طریق تبلیغات خدعه آمیز و دریافت شهریه های کلان از ابتدا تا انتهاکلاهبرداری بزرگ بوده است.
دادستان کل ایالت نیویورک یادآور شد که پرونده شکایت های مربوط به دانشگاه ترامپ در اوت سال 2013 و پس از یک سال تحقیقات و مذاکرات با وی در دادگاه مطرح شد.
وی تصریح کرد که این پروند حتی درصورتی که ترامپ به کاخ سفید هم راه پیدا کند قابل پیگیری است و او در مقابل شکایت های مدنی از هیچ مصونیتی برخوردار نخواهد بود.
اروپام-4-541**1856

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-بین الملل می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «دادستان نیویورک:دانشگاه ترامپ از ابتدا تا انتها فریبکاری بود» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات