اعتراف به حذف سخنان وزارت خارجه آمریکا درباره مذاکرات محرمانه با ایران

وزارت خارجه آمریکا تائید کرد که بخشی از نوار ویدئویی آرشیوی کنفرانس مطبوعاتی روز 2 دسامبر سال 2013 حذف شده که در آن جانت پساکی، سخنگوی رسمی وقت این نهاد مذاکرات با ایران را مورد بحث قرار می داد. آفتاب : به گزارش اسپوتنیک به نقل از شبکه تلویزیونی  NBC، جان کربی ، سخنگوی رسمی وزارت خارجه آمریکا اعتراف کرد که بخشی از این نوار که در آن خانم پساکی به سوال خبرنگاری درباره مذاکرات محرمانه با ایران پاسخ مثبت می داد، حذف شده است. این درحالی است که قبلا وزارت خارجه آمریکا وجود چنین روند مذاکرات با ایران را منکر بود.
تغییر نوار که ابتدا ناشی از نقص فنی اعلام گردید ، دیرتر ویراستاری آگاهانه دانسته شد. کارمندی که نوار را اصلاح کرده بود، اعلام کرد که به خاطر ندارد از چه کسی در وزارت خارجه آمریکا چنین دستوری دریافت کرده است.

[ منبع این خبر سایت آفتاب نیوز-بین المللی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «اعتراف به حذف سخنان وزارت خارجه آمریکا درباره مذاکرات محرمانه با ایران» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات