مسیر فیروزآباد به عسلویه در محور مهر به گله دار کاهش می یابد

مهندس محمدرضا باقری فرد پنجشنبه در حاشیه بازدید از محور مهر- گله دار- دارالمیزان به ایرنا گفت: طول کل این پروژه 68کیلومتر است که 44کیلومتر آن به صورت چهارخطه قبلا به بهره برداری رسیده و24کیلومتر آن با مشخصات راه اصلی آماده بهره برداری است.
مدیر کل راه وشهرسازی لارستان ادامه داد : در این پروژه بیش از 121هزار متر مکعب خاکبرداری و 852هزار متر مکعب خاکریزی شده و 38 دستگاه ابنیه فنی در این محور ساخته شده است.
وی ادامه داد : با توجه به توسعه سریع منطقه و افزایش تردد خودروها ضرورت اجرای این پروژه احساس می شد که از سال1388عملیات اجرایی آن آغاز شده و با بهره برداری از این محور ضمن حذف چندین نقطه پرحادثه 13 کیلومتر از مسیرمهر به محور فیروزآباد جم عسلویه نیز کاهش می یابد
باقری فرد ادامه داد : این محور به دلیل واقع شدن در مسیر عسلویه و و منطقه انرژی بر یکی از محور های مهم این اداره کل محسوب می شود که با بهره برداری از این محور در آینده نزدیک نقش به سزایی در کاهش تصادفات و تسهیل در عبور و مرور خودرو های، همچنین کاهش زمان سفر وکاهش مصرف سوخت در این محور را در پی خواهد داشت.
7371 / 1876

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مسیر فیروزآباد به عسلویه در محور مهر به گله دار کاهش می یابد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات