جایزه جهانی مصطفی(ص) مورد تایید کشورهای عضو سازمان های همکاری اسلامی قرار گرفت

به گزارش ایرنا از ستاد ارتباطات و اطلاع­رسانی جایزه مصطفی (ص)، همزمان با اتمام پانزدهمین نشست مجمع عمومی کامستک، جایزه مصطفی (ص) در بخشی از قطعنامه پایانی این نشست درج و مورد تایید وزیران و مقامات عالی وزارتخانه­های علوم و فناوری کشورهای عضو سازمان همکاری­ های اسلامی قرار گرفت.
در بند 24 صفحه ششم قطعنامه پایانی پانزدهمین نشست مجمع عمومی کمیته دائم همکاری­ های علمی فناوری سازمان همکاری اسلامی (COMSTECH) که دیروز -چهارشنبه- 11 خردادماه در اسلام آباد پاکستان پایان یافت، به جایزه مصطفی (ص) اشاره شده است.
اعطای جایزه بین المللی مصطفی (ص) در حوزه علم و فناوری با دبیری جمهوری اسلامی ایران به دانشمندان و محققان برجسته کشورهای عضو سازمان همکاری اسلامی و همچنین دانشمندان و محققان برجسته مسلمان دیگر کشورها برای مشارکت در زمینه علم و فناوری تایید می ­شود.
سی امین نشست کمیته اجرایی و پانزدهمین اجلاس مجمع عمومی کمیته دائم همکاری­ های علمی فناوری سازمان همکاری اسلامی (COMSTECH) با موضوع بررسی فعالیت­ های کامستک و ارگان ­های زیر مجموعه آن، بررسی برنامه و بودجه، گزارش کشورهای عضو درخصوص دستاوردهای آموزش عالی و علوم و فناوری و انتخاب اعضای جدید کمیته اجرایی با حضور رئیس جمهور پاکستان از 10 تا 12 خردادماه در اسلام آباد برگزار شد.
هیاتی از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ایران و نماینده بخش بین الملل دبیرخانه جایزه مصطفی(ص) در این نشست حضور داشتند.
علمی 9014**2017

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-علمی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «جایزه جهانی مصطفی(ص) مورد تایید کشورهای عضو سازمان های همکاری اسلامی قرار گرفت» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات