ممنوع الخروجی قهرمان شنای ایران لغو شد

به گزارش خبرنگار پایه و آبی باشگاه خبرنگاران آرشام میرزایی قهرمان شنای سرعت کشورمان در سال 93 با بورسیه ای که از طرف فینا به کشور اهدا شد، این فرصت را پیدا کرد تا به مدت 1 سال به کشور پرتغال برود و به تمرین بپردازد.
فدراسیون شنا با پرداخت وثیقه پانزده میلیونی به سازمان نظام وظیفه شرایط سفر آرشام را فراهم می کند و سازمان نظام وظیفه نیز اعلام می کند میرزایی تنها به مدت 45 روز می تواند در خارج از کشور حضور داشته باشد. در این میان فدراسیون به ملی پوش شنا اطمینان خاطر می دهد که هر 45 روز یک بار برگه خروج او تمدید می شود.
اما در ادامه انجام این کار عملی نمی شود و قهرمان شنای سرعت ایران پس از بازگشت از پرتغال با ضبط پاسپورت خود روبرو می شود و نام او به عنوان ممنوع الخروج درج می شود.
وثیقه پانزده میلیونی به فدراسیون باز می گردد اما سازمان نظام بر اساس قانون برای رفع ممنوع الخروجی آرشام مبلغ پانزده میلیون طلب می کند که پرداخت آن هم از عهده میرزایی خارج بود و هم فدراسیون شنا به دلیل کمبود بودجه نتوانست این مبلغ را بپردازد.
این موضوع حدود 2 سال ادامه داشت و این در حالی که مسابقات کسب سهمیه المپیک در مجارستان پیش روی میرزایی بود.  
پس از تهیه گزارشی درباره مشکلات به وجود آمده برای شناگر ملی پوش شنا و پیگیری باشگا خبرنگاران جوان با مساعدت سازمان نظام وظیفه و بخشیدن پانزده میلیون، روز گذشته آرشام به همراه تیم ملی شنای کشورمان به مجارستان سفر کرد و تیرماه در این کشور در مسابقات کسب سهمیه المپیک ریو شرکت خواهد کرد.
احمدرضا جلالی دیگر ملی پوش شنا نیز با رفع مشکلاتش پیرامون خدمت سربازی به همراه تیم به مجارستان اعزام شد. 
برای مشاهده گزارش باشگاه خبرنگاران درباره ممنوع الخروجی قهرمان شنای کشور که باعث برطرف شدن مشکل او شد اینجا کلیک کنید.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت باشگاه خبرنگاران-ورزش می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «ممنوع الخروجی قهرمان شنای ایران لغو شد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات