شورای شهر محل جریان سازیهای سیاسی و جناح های گروهی نیست

به گزارش ایرنا، مهدی چمران پنجشنبه شب در حاشیه آیین بیست و هفتمین سالگرد امام راحل (ره)در مسجد جامع گرمسار در گفت و گو با ایرنا افزود : شورای شهر محل ایجاد رفاه برای شهروندان است و جناح بندی و دسته بندی های سیاسی درشورای شهر تهران و همه شهرستان های کشور نقشی ندارد.
وی اظهار داشت: ما در شورای شهر و شهرداری آنقدر گرفتاری داریم که فرصتی برای جریان سازی ها نداریم و رسالت شورا شهر ایجاد رفاه و خدمات اجتماعی است.
رئیس شورای عالی استان های کشور خاطرنشان کرد : متاسفانه بعضی از سیاسیون تفکری غلط نسبت به مقوله شورا دارند.
وی ادامه داد : وظیفه شورای شهر و روستا جاروکشی است نه جریان سازی ها و پیشنهاد به دوستانم این است که برای مردم تلاش کنند و نه جریان سیاسی خودشان.
چمران افزود : آلودگی شهر تهران یکی از چالش های اساسی است که 25 دستگاه مربوط در تلاشند تا این معضل را ریشه کن کنند و شورای شهر و شهرداری با ارایه تسهیلات و خرید موتورسیکلت برقی درصدد کاهش آلودگیهاست.
وی یادآور شد : دولت قرار بود اتوبوس های جدیدی در اختیار شهرداری تهران بگذارد اما به دلیل یی پولی این اتفاق نیفتاده است.
وی تصریح کرد : براساس قانون، وزارت کشور موظف است 82/5 درصد از محل هزینه خرید اتوبوس ها را بپردازد ولی این امر تاکنون میسر نشده است.
چمران با بیان این که با ایجاد شوراهای استانی تحول بزرگی در رفاه مردم در شهرستان های مختلف صورت گرفته است، گفت : هدف شورا شهر که همان افزایش رفاه مردم است در حال هموار شدن است.
3217/6026

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «شورای شهر محل جریان سازیهای سیاسی و جناح های گروهی نیست» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات