شورای شهر محل جریان سازی های سیاسی و جناح های گروهی نیست

به گزارش ایرنا، مهدی چمران پنجشنبه شب در حاشیه آیین بیست و هفتمین سالگرد امام راحل (ره)در مسجد جامع گرمسار در گفت و گو با ایرنا افزود : شورای شهر محل ایجاد رفاه برای شهروندان است و جناح بندی و دسته بندی های سیاسی نقشی ندارد.
وی اظهار کرد: ما در شورای شهر و شهرداری آن قدر گرفتاری داریم که فرصتی برای جریان سازی ها نداریم و رسالت شورای شهر ایجاد رفاه و خدمات اجتماعی است.
رئیس شورای عالی استان های کشور خاطرنشان کرد : متاسفانه بعضی از سیاسیون تفکری غلط نسبت به مقوله شورا دارند.
وی ادامه داد : وظیفه شورای شهر و روستا جاروکشی است نه جریان سازی ها و پیشنهاد به دوستانم این است که برای مردم تلاش کنند و نه جریان سیاسی خودشان.
چمران افزود : آلودگی شهر تهران یکی از چالش های اساسی است که 25 دستگاه مربوط در تلاشند تا این معضل را ریشه کن کنند و شورای شهر و شهرداری با ارایه تسهیلات و خرید موتورسیکلت برقی درصدد کاهش آلودگیهاست.
وی یادآور شد : دولت قرار بود اتوبوس های جدیدی در اختیار شهرداری تهران بگذارد اما به دلیل یی پولی این اتفاق نیفتاده است.
وی تصریح کرد : براساس قانون، وزارت کشور موظف است 82/5 درصد از محل هزینه خرید اتوبوس ها را بپردازد ولی این امر تاکنون میسر نشده است.
چمران با بیان این که با ایجاد شوراهای استانی تحول بزرگی در رفاه مردم در شهرستان های مختلف صورت گرفته است، گفت : هدف شورای شهر که همان افزایش رفاه مردم است در حال هموار شدن است.

** انقلاب اسلامی و فرج امام زمان(عج)
رئیس شورای عالی استان های کشور پنجشنبه شب در آیین بیست و هفتمین سالگرد ارتحال امام خمینی (ره)در مسجد جامع شهرستان گرمسار افزود: انقلاب اسلامی زمینه فرج امام زمان (عج )را فراهم کرده است و منتظران واقعی ، انقلابی واقعی هستند.
به گزارش ایرنا، مهدی چمران ،منتظرین واقعی حضرت مهدی(عج) یا در جنگ به شهادت رسیدند و یا به پیروزی رسیدند و در زمان کنونی شهدای مدافع حرم و رزمندگان کشورمان در کشورهای مذهبی منتظران واقعی ولی عصر (عج) هستند.
چمران تصریح کرد : باید محیط را برای ظهور مهدی (عج) آماده کنیم و امام زمان ، امام رحمت ، عدل و آرامش است و دست آقا امام زمان در انقلاب با ما بود که بسیار ارزشمند است.
وی با اشاره به پیروزی انقلاب اسلامی به رهبری امام راحل اظهار کرد : انقلاب اسلامی از یک دوره طولانی را عبور کرد تا به پیروزی رسید و قیام 15 خرداد بود که زمینه انقلاب اسلامی را فراهم کرد.
وی خاطرنشان کرد : انقلاب های زیادی در کشورهای مختلف اتفاق افتاده است ولی کم تر انقلابی در جهان سراغ داریم که همانند انقلاب اسلامی ایران، رنگ و حضور مردم آنقدر برجسته باشد و رای 98 درصدی آری به انقلاب، تایید این مدعاست.
رئیس شورای عالی استان های کشور ادامه داد : باید نعمت انقلاب اسلامی و رهبر معظم انقلاب و نعمت این همه نیرو انسانی را بدانیم ، نباید شکر، زبانی باشد بلکه شکر عملی و پیروی راه امام و شهدا 15خرداد است.
چمران اضافه کرد : امام خمینی (ره )در برابر زورگویی ها بسیار مقاومت کرد و انقلاب بدون رهبری امام راحل به پیروزی نمی رسید و هنوز رژیم اسرائیل و آمریکایی ها از قدرت امام ترس دارند.
وی تصریح کرد : غربی ها نمی خواهند دشمنی خودشان را با نظام ما کنار بگذارند، زمانی می گفتند ما در زمینه هسته ای باید مذاکره کنیم، خوب مذاکره کردیم به توافق رسیدیم اما بلافاصله بعد از توافق حرف از حقوق بشر و تحقیقات موشکی می زنند که این رفتار ها بسیار خصمانه است.
وی گفت : همانطوری که امام خمینی(ره ) پیش بینی دقیقی از سقوط کمونیست و شوروی داشتند، این امپراتوری بیمار تجزیه شد در سالهای نه چندان دور ، ما نابودی امپریالیسم و لیبرالیسم را با چشم خواهیم دید.
در این آیین شماری از مسئولان استانی و شهرستان و قشرهای مختلف مردم حضور داشتند.
شبک **3217/6026 **1917

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «شورای شهر محل جریان سازی های سیاسی و جناح های گروهی نیست» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات