توضیح سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران در خصوص یک خبر

احتراماً در خبر منتشر شده آن خبرگزاری در مورخ 11 خرداد امسال با عنوان ' معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت: 92 درصد واحدهای صنعتی کشور کوچک و متوسط هستند ' به نقل از معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت آورده شده است : از مجموع صنایع کوچکی که در کشور وجود دارد 60 درصد آنان به دلایل گوناگون در حال تعطیل شدن هستند.
به استحضار می رساند این جمله از مقام معظم رهبری بوده و ایشان در جلسه استانداری این مطلب را به نقل از آن مقام معظم بیان نموده اند.
'مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران در کارگروه اقتصاد مقاومتی خوزستان که در استانداری خوزستان برگزار شد گفت: یکی از مهمترین نکاتی که شاید این دغدغه را در سال جاری بیش از سالهای قبل برجسته تر کرد فرمایشات مقام معظم رهبری بود که در ابتدای سال فرمودند: الان چندین هزار کارگاه و کارخانه متوسط و کوچک در کشور هست اگر چنانچه این آماری که به بنده داده اند که 60 درصد از اینها الان دچار بیکاری و تعطیل هستند درست باشد خسارت است. آن چیزی که در متن جامعه اشتغال و تحرک ایجاد می کند و طبقات پایین را بهره مند می کند همین صنایع کوچک و متوسط است اینها را تقویت کنند و پیش ببرند.'
6064

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «توضیح سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران در خصوص یک خبر» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات