دفاع از مداوای تروریست های النصره در اسرائیل

رئیس اسبق موساد از معالجۀ تروریست های مجروح عضو جبهه النصره که علیه مردم سوریه می جنگند، در بیمارستان های اسرائیل دفاع کرد. العالم: آفرایم هلیفی در گفت و گو با شبکه الجزیرۀ انگلیسی گفت که بهتر است با دشمن، رفتار انسانی داشته باشیم!

وی بدون اشاره به اهداف راهبردی و سیاسی رژیم صهیونیستی از معالجۀ تروریست های سوریه مدعی شد که مسایل انسانی باید در درجۀ اول اهمیت باشد.

وی بیان کرد که معالجۀ این مجروحان پیامدهای منفی برای اسرائیلی ها نخواهد داشت زیرا اوضاع سوریه به آنان اجازه می دهد تا کاری را انجام دهند که هیچ جای دیگر دنیا قادر به انجامش نیستند.

رئیس اسبق موساد در پاسخ به سؤال دیگری گفت که اسرائیل به صورت مستقیم از سوی القاعده هدف قرار نگرفته است.
هلیفی دربارۀ موضع اسرائیل نسبت به تحولات سوریه خاطرنشان کرد که سوریه تنها کشوری است که کلید صلح در منطقه به شمار می آید و تا کنون 6 نخست وزیر اسرائیل در امضای توافقنامۀ صلح با این کشور ناکام مانده اند.

وی با بیان این که مشکل فعلی سوریه، بین مردم این کشور نیستند مدعی شد که دخالت های خارجی باعث ایجاد مشکل در سوریه شده و اسرائیل مایل است سوریه در آینده سیاست های صلح و روابط حسنه با کشورهای همسایه اش را در پیش گیرد.

هالیفی همچنین افزود : وقت آن فرا رسیده که اسرائیلی ها با حماس مذاکره کنند زیرا گفت و گوی مستقیم با دشمن سرسخت باعث می شود که در نهایت، اصل زندگی مسالمت آمیز را بپذیرند.

[ منبع این خبر سایت فردانیوز-پربیننده ها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «دفاع از مداوای تروریست های النصره در اسرائیل» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات