بیمارستان امام علی (ع) سرابله مرکز درمانی نمونه وزارت بهداشت شد

به گزارش ایرنا، رئیس این بیمارستان به خاطر عملکرد مناسب در بازرسی های وزارتی و بهره وری بالای خدماتی درمانی تجلیل شد.
اجرای صحیح طرح تحول سلامت، ایجاد و تجهیز بیمارستان شهر به امکانات پزشکی، استقرار پزشکان متخصص در شهرستان، تجهیز و توسعه زیرساخت های بیمارستان، تکریم ارباب رجوع، ارتقای حوزه سلامت مردم شهرستان از مهمترین دلایل انتخاب این مدیر ایلامی به عنوان نمونه از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بوده است.
رئیس بیمارستان امام علی (ع) سرابله در این خصوص به خبرنگار ایرنا گفت: آرامش و امنیت در حوزه سلامت و بهداشت فردی و اجتماعی بزرگترین دستاورد دولت یازدهم بوده است که ثمرات و برکات آن در دورترین مناطق محروم کشور نیز قابل لمس و مشاهده است.
دکتر فاطمه کریمی با ذکر خدمات ارزشمندی که دولت تدبیر و امید در این بیمارستان بزرگ انجام داده است، یادآور شد: مردم این شهرستان پیش از این برای انجام امور پزشکی و سلامت و حتی کوچکترین آزمایش باید به مرکز استان و یا شهرستان های همجوار مراجعه می کردند ولی هم اکنون بیمارستان شهر سرابله دارای 17 پزشک عمومی و متخصص
، 2 اتاق عمل فعال ، بخش مراقبت های ویژه (سی سی یو و آی سی یو) ، بخش های بستری (اطفال . روانپزشکی. جراحی . قلب . داخلی . زنان . آزمایشگاه مجهز با حضور پزشک متخصص و بخش رادیولوژی با حضور متخصص رادیولوژیست ، بخش دیالیز . کلینیک تخصصی قلب مجهز به دستگاه اکو و تست ورزش و فیزیوتراپی است.
وی دیگر امکانات این بیمارستان را بخش زایشگاه، اورژانس، کلینیک تخصصی ترک اعتیاد، کلینیک تخصصی با حضور متخصصان جراحی ، قلب ، اطفال . روانپزشکی، سونوگرافی ، داخلی ، پوست ، چشم پزشکی ، گوش و حلق و بینی ، زنان ، ترک اعتیاد و فیزیوتراپی برشمرد.
رئیس بیمارستان امام علی (ع) سرابله تاکید کرد: ماهانه بیش از 10 هزار نفر به بخش های مختلف این بیمارستان مراجعه می کنند.
شهرستان 67 هزار نفری چرداول به مرکزیت شهر سرابله در 35 کیلومتری ایلام قرار دارد.
7176/9002

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «بیمارستان امام علی (ع) سرابله مرکز درمانی نمونه وزارت بهداشت شد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات