کارگروه بررسی عوارض اصناف در البرز تشکیل می‌شود

کریمی اصناف البرز رئیس اتاق اصناف استان البرز با بیان اینکه میزان عوارض دریافتی از صنوف زیاد است، گفت: کارگروهی جهت بررسی عوارض اصناف تشکیل می‌شود.

حمید کریمی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرج، اظهار داشت: اتحادیه‌های البرز و شهرداری در بحث عوارض صنفی و نمایشگاه‌هایی که بدون زیر نظر بودن اتاق اصناف برگزار می‌شود، قرار است کار گروهی را تشکیل دهند.

رئیس اتاق اصناف البرز با اشاره به ساماندهی دست‌فروشها، گفت: یکی دیگر از دلایل تشکیل این کار گروه به سبب مشکلات حضور دستفروش‌ها و از طرفی میزان عوارض بالایی که شهرداری از صنوف دریافت می‌کند.

وی با بیان اینکه در موقع مصوب کردن عوارض دریافتی، باید اصناف حضور داشت در حالی که بدون حضور او عوارض تصویب شده است، افزود: در این کارگروه روسای تمامی اتحادیه‌ها حضور دارند.

کریمی با اشاره به اینکه در تهران جلسه‌ای با محوریت اقتصاد مقاومتی با حضور تمامی روسای اتاق اصناف و بسیج اصناف کشور تشکیل شده است، گفت: در هفته جاری در باشگاه میلاد کرج، جلسه‌ای با حضور اساتید در جهت بحث آموزش مربوط به صنوف و تمامی هیئت رئیسه‌های اصناف تشکیل می‌شود.

وی با بیان اینکه آموزش در بحث هایی چون اقتصادی، دارایی و مشتری مداری است، افزود: همه این آموزش‌ها در راستای اقتصاد مقاومتی انجام می‌شود.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «کارگروه بررسی عوارض اصناف در البرز تشکیل می‌شود» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات