ترکیب‌های سیاسی نباید ملاک عمل نمایندگان مجلس دهم قرار گیرد

عباس گودرزی نماینده مردم بروجرد در مجلس گفت: ترکیب‌های سیاسی در مجلس شورای اسلامی هرچه که باشند همه جریانات سیاسی باید این مطلب را در نظر داشته باشند که اولویت نخست خود را توجه به مسائل اقتصادی و گره‌گشایی از مشکلات معیشتی مردم قرار دهند.

عباس گودرزی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بروجرد با اشاره به مهم‌ترین اولویت‌های کاری مجلس دهم اظهار داشت: در وضعیت فعلی که تأکید رهبر معظم انقلاب بر توسعه سیاست‌های اقتصاد مقاومتی است ترکیب‌های سیاسی نباید ملاک عمل نمایندگان مجلس دهم قرار گیرد.

وی نخستین اولویت نمایندگان مجلس دهم را توجه به راهکارهای اقتصاد مقاومتی دانست و افزود: ترکیب‌های سیاسی در مجلس هر چه که باشند همه جریانات سیاسی باید این مطلب را در نظر داشته باشند که اولویت نخست خود را توجه به مسائل اقتصادی و گره‌گشایی از مشکلات معیشتی مردم قرار دهند و با ریل‌گذاری مناسب اقتصاد دولت را به سمت اقتصاد درون‌زا هدایت کنند.

نماینده مردم بروجرد در مجلس تصریح کرد: نمایندگان به‌ویژه در شرایط فعلی باید مناقشات سیاسی را کنار بگذارند چرا که هر جریان سیاسی بخواهد دست به انجام بازی سیاسی در مجلس بزند در شرایط فعلی مطمئن باشند که مردم آن‌ها را کنار خواهند گذاشت.

وی با اشاره به ترکیب هیئت‌رئیسه مجلس دهم عنوان کرد: ترکیب هیئت‌رئیسه چندان مهم نیست هر ترکیبی باشد باید خدمتگزار مردم بوده و اولویت‌های اقتصادی کشور را در برنامه کاری خود قرار دهد.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «ترکیب‌های سیاسی نباید ملاک عمل نمایندگان مجلس دهم قرار گیرد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات