کی‌روش: از بازی با مقدونیه درس گرفتیم

کی روش: از بازی با مقدونیه درس گرفتیم
سرمربی تیم ملی ایران گفت: ما درس‌های زیادی از بازی دوستانه با تیم ملی مقدونیه گرفتیم و با یک تیم کاملا اروپایی بازی کردیم.
کارلوس کی‌روش پس از برتری 3 بر 1 ایران مقابل مقدونیه در نشست خبری اظهار داشت: از تیم ملی مقدونیه بسیار تشکر می‌‌کنم چراکه آمادگی بازی مقابل تیم ملی ایران را اعلام و سعی کردند یک بازی خوب را مقابل ایران به نمایش بگذارد.با سرعت بالا و همین طور با بازیکنان سطح اروپایی تیم ملی مقدونیه، امروز فرصت خوبی برای محک بازیکنان تیم ملی ایران به وجود آمد. مطمئنم که بردن همیشه برای ما خوب است اما مهم‌ترین مطلب درسی است که امروز از دیدار مقابل مقدونیه گرفتیم.


کی‌روش در پاسخ به سؤال خبرنگار مقدونیه‌ای که درسی که تیم ملی ایران از تیم ملی مقدونیه گرفت چه بود، گفت: مطمئناً بازیکنان ما با بازی مقابل تیمی که در اروپا بازی می‌کنند یعنی مقدونیه، در این بازی تحت فشار بیشتری بازی کردند. در واقع سعی کردیم به بازیکنانمان یاد دهیم که زودتر باید تصمیم گیری کنند. اتفاقی که امروز افتاد تجربه بسیار بزرگی برای بازیکنان ایران بود از بُعد دریبل زدن، شوت زدن و از بُعد کارهای نهایی. در واقع در این دیدار توانستیم با یک تجربه کاملا اروپایی آشنا کنیم.


سرمربی تیم ملی ایران گفت: برای رسیدن به سطح اول فوتبال اروپا بازیکنان ما باید بیشتر آماده شوند. در واقع فراتر از نتیجه دیدار با مقدونیه، مطلبی که برای ما حائز اهمیت بود و اتفاقی که در زمین افتاد این بود که از ابعاد مختلف درس بزرگی برای بازیکنان تیم ملی ایران به دست آمد و اینکه بازیکنان بتوانند در زمین به تصمیم‌گیری بپردازند و این دیدار یک تجربه خوب برای آنها بود. حتما باید بازیکنان تیم ملی ایران که در آسیا بازی می‌کنند آشنایی بیشتر و نزدیکی بیشتری با سطح فوتبال اروپایی داشته باشند. 

 


#1varzesh#تیم_ملی_فوتبال_امید_ایران #۱ورزش

[ منبع این خبر سایت ورزش 1 می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «کی‌روش: از بازی با مقدونیه درس گرفتیم» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات