صدور حکم حبس ابد برای 187مخالف انقلاب نظامی مصر

به گزارش پایگاه خبری عربی ۲۱به نقل از یک منبع حقوقی این دادگاه پس ازرسیدگی به اتهام این افراد دررابطه با اتهام یورش به یک مرکز پلیس دراستان المنیا این احکام اولیه را صادر کرده است.
به گزارش این منبع خالد الکومی وکیل این افراد با بیان این خبر افزود: دادگاه نظامی اسیوط امروز به اتهامات این افراد دررابطه با قضایای حمله به مراکز دولتی و اعتراضات نسبت به برکناری محمد مرسی ازقدرت درمیدان رابعه عدویه و النهضه درقاهره در سال ۲۰۱۳ رسیدگی کرد.
وی افزود: احکام صادره امروز بدوی است برابر قانون دادگاه های نظامی صدور حکم در دو مرحله صورت می گیرد.
به گفته وی این دادگاه نظامی رسیدگی به اتهامات این افراد را درهفت جلسه صورت داده بود.
این افراد در ماه مارس (اسفند ماه ) سال گذشته به اتهام تخریب اموال عمومی؛ تحریک به خشونت و تظاهرات؛ عضویت در یک گروه ممنوع –اخوان المسلمین- و اشغال یک مرکز پلیس به دادگاه نظامی احاله شده بودند.
نیروهای ارتشی مصر در ماه اگوست ۲۰۱۳ تظاهرات هواداران محمد مرسی را در میدان رابعه و النهضه را سرکوب کردند که طی آن تعداد زیادی کشته شدند.
شبک ۶۰۰۲ / 1064

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-بین الملل می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «صدور حکم حبس ابد برای 187مخالف انقلاب نظامی مصر» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات