اصحاب رسانه استان قزوین در زمینه تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی اقدام کنند

فریدون همتی استاندار قزوین گفت: ظرفیت‌های ناشناخته در زمینه صنعت در راستای تحقق اهداف اقتصادمقاومتی شناخته و با جذب سرمایه‌گذار در پیشرفت اقتصادی استان قزوین تلاش شود که رسانه‌ها در این زمینه نقش به‌سزایی دارند.

فریدون همتی در حاشیه نشست صمیمی روابط‌ عمومی‌ها و رسانه‌های جمعی استان قزوین در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در قزوین اظهار داشت: مهمترین مفهوم در دنیای جدید، حق است که در قالب شهروند حق‌مدار معنا شده و دارای دغدغه و خواسته‌های متعدد است که در همین راستا یکی از وظایف و مسئولیت‌های روابط‌عمومی‌ها و رسانه‌های جمعی پاسخگویی صحیح به خواسته‌ها و مطالبات مردم جامعه است.

وی عنوان کرد: با توجه به اینکه مسئولان روابط‌ عمومی ادامه‌دهنده فعالیت و رسالت رسانه‌ها در دستگاه‌های اجرایی هستند در همین راستا مسئولان روابط‌ عمومی به عنوان نمایندگان مردم جامعه در دستگاه‌های اجرایی و اصحاب رسانه نمایندگان افکار عمومی در جامعه هستند.

همتی افزود: استان قزوین با بهره‌مندی از 31 سایت خبری و 21 دفتر خبری در زمینه عملکرد در سطح مطلوبی قرار دارد و جز استان‌های برتر شناخته شده که با توجه به اینکه رسانه‌ها نقش به‌سزایی در تغییر بینش و نگرش افکار عمومی مردم جامعه دارند در همین راستا ضمن نظارت دستگاه‌های قضایی با قوانین موجود باید فرهنگ خودکنترلی به‌نام تقوا در بین اصحاب رسانه تقویت شود.

وی تصریح کرد: رسانه‌ها باید وظایف و رسالت خود در زمینه آگاه‌سازی مردم جامعه با صداقت انجام دهند تا سبب عملکرد صحیح برنامه‌ها در راستای پیشرفت جامعه شوند.

استاندار قزوین خاطرنشان کرد: استان قزوین یکی از استان‌های مطلوب در زمینه سرمایه‌گذاری است که رسانه‌ها در جذب سرمایه‌گذار و پیشرفت اقتصادی استان مؤثر هستند.

وی تصریح کرد: ظرفیت‌های ناشناخته در زمینه صنعت در راستای تحقق اهداف اقتصادمقاومتی شناخته و با جذب سرمایه‌گذار در پیشرفت اقتصادی استان قزوین تلاش شود که رسانه‌ها در این زمینه نقش به‌سزایی دارند.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «اصحاب رسانه استان قزوین در زمینه تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی اقدام کنند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات