حضور نماینده مجلس «ایران‌ایر» را مجبور به پرداخت خسارت کرد

به گزارش مشرق، نادر قاضی پور روز پنجشنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا گفت: پرواز روز گذشته تهران - ارومیه که سه ساعت و نیم تاخیر داشت موجب اعتراض و نارضایتی مسافران شد و با وزیر و معاونان و مسئولان موضوع را مطرح کرده و بعد از هماهنگی، مسافران منتظر پاسخگویی مسئولان شدند.

وی اظهار کرد: پس از صحبت با مسئولان گفته شد که برای تاخیر چهار ساعت و نیم خسارت داده می شود ولی تاخیر سه ساعت و نیم شامل پرداخت خسارتی به مسافران نمی شود.

قاضی پور بیان کرد: از مسئولان درخواست شد تا برای تاخیر سه ساعت و نیم هم بلیط کامل ارائه شود و از نماینده ایران ایر خواستیم تا برای مسافران توضیحات کامل را در باره موضوع بدهد و وی موضوع را توضیح داده و مسافران به حق و حقوق خود رسیدند.

به گزارش ایرنا، پرواز روز گذشته تهران-ارومیه که قرار بود ساعت 15 و 15 دقیقه انجام شود، پس از چهار ساعت تاخیر پرواز کرد.

نادر قاضی پور نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی که خود جزو مسافران این پرواز بود، هنگام نشستن هواپیما ضمن اعلام نارضایتی خود اجازه خروج مسافران از داخل هواپیما را نداد تا مسئولان شرکت هواپیمایی عذرخواهی به عمل آورند.

در پی این اقدام قاضی پور، مدیران شرکت ایران ایر ضمن عذرخواهی از مسافران قول جبران خسارت را دادند.

بر اساس قانون، در تاخیر بیش از دو ساعت و تا چهار ساعت جبران خسارت و انجام پذیرایی مناسب حداقل نوع اول با توجه به امکانات فرودگاهی، فراهم نمودن امکان برقراری ارتباط تلفنی برای اطلاع رسانی، تغییر پرواز در صورت درخواست مسافر و امکان انجام آن، انجام اقدمات لازم جهت اعزام با سایر شرکت های هواپیمایی (در صورت درخواست مسافر) و در صورت وجود پرواز از همان مسیر و یا انتقال به مقصد نهایی از طریق مسیرهای جایگزین (به غیر از مسیر درج شده در بلیت) و پرداخت کامل وجه بلیت مسافر در صورت انصراف مسافر از ادامه پرواز ضروری است.

[ منبع این خبر سایت مشرق نیوز-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «حضور نماینده مجلس «ایران‌ایر» را مجبور به پرداخت خسارت کرد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات