راهکارهای نحوه قیمت گذاری و توزیع بلیت هواپیما

علی عابد زاده،رئیس سازمان هواپیمایی کشوری در گفتگو با خبرنگار اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، اظهار داشت:پس از آزاد سازی قیمت ها،شرکت های هواپیمایی فرصت تعریف نرخ را پیدا کرده و خودشان هم بلیت را در اختیار مردم قرار می دهند.

وی افزود:این امر در طول ماه های اخیر محقق شده و شرکت ها به امکاناتی که بتواند فروش بلیت را در اقصی نقاط کشور انجام دهند، مجهز شده اند.

عابدزاده تصریح کرد:شرکت های هواپیمایی همچنین توانایی تععین نرخ محل صندلی را پیدا کرده اند که در این صورت هر صندلی با توجه به فصل،روز و ساعت مناسب قیمت گذاری می شود.

وی ادامه داد:زمانی که نرخ گذاری از قبل صورت بگیرد مردم نیز به راحتی می توانند برنامه ریزی کنند که بلیت با قیمت مناسبتری خریداری کنندو از چند هفته قبل از تاریخ پرواز و قیمت آن مطلع هستند.

معاون وزیر راه و رئیس سازمان هواپیمایی کشوری در خصوص راهبرد شرکت های هواپیمایی طی سال جاری اظهار داشت:برنامه های شرکت هواپیمایی طی سال جاری این است که به دو ابزار توزیع بلیت و نحوه قیمت گذاری تجهیز شده و به استاندارد های روز دنیا نزدیک تر شوند تا بتوانند تعامل بیشتری با مشتریان داشته باشند.

عابد زاده تاکید کرد: قیمت گذاری بلیت را به عهده شرکت ها گذاشته ایم اما با آژانس هایی که بدون حساب و کتاب نرخ تغییر و فعالیت های غیر قانونی انجام می دهند، برخورد کرده و فعالیت این  آژانس ها را محدود می کنیم، کما اینکه فروش بلیت های غیر مجاز را از طریق سامانه های  مجامع قضایی پیگیری می کنیم.

وی در پایان عنوان کرد: با وجود تخلفات برخی آزانس ها اما در مقایسه با سال گذشته از میزان این تخلفات کاسته شده است.انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت باشگاه خبرنگاران-همه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «راهکارهای نحوه قیمت گذاری و توزیع بلیت هواپیما» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات