داستان واقعی از خیانت دختر بسیار زیبای ایرانی به همسرش -آکا

سایت سرگرمیخواندنی ها و دیدنی ها آکاایران: موقعی که تازه جوان شدم و خیال ازدواج به سرم زد مادرم هر چه توانست کرد.گفت با دختر با ایمان و با حجابی ازدواج کن که تا اخر عمر یار و یاورت باشه.با همین معیارها هر دختری

,سرگرمی , عکس , گینس ,[categoriy]

داستان واقعی از خیانت دختر بسیار زیبای ایرانی به همسرش

داستان واقعی از خیانت دختر بسیار زیبای ایرانی به همسرش -آکاسرگرمی , عکس , گینس , جالب , تصاویر عجیب و غریب , عکس ترسناک

آکاایران: داستان واقعی از خیانت دختر بسیار زیبای ایرانی به همسرش

داستان واقعی از خیانت دختر بسیار زیبای ایرانی به همسرش

سیلی زد و رفت...

به گزارش آکاایران: موقعی که تازه جوان شدم و خیال ازدواج به سرم زد مادرم هر چه توانست کرد.گفت با دختر با ایمان و با حجابی ازدواج کن که تا اخر عمر یار و یاورت باشه.با همین معیارها هر دختری را که از همسایه و فامیل می شناخت به من پیشنهاد داد  اما من فقط به فکر زیبایی یارم بودم.

مدتی گذشت و کسی که به دنبالش می گشتم را پیدا کردم.یک روز توی خیابان او را دیدم و در یک نگاه عاشقش شدم.تعقیبش کردم و خانه اش را پیدا کردم.ما زیر یک سقف رفتیم البته باید بگویم که فهیمه همسرم چندان در قید وبند حجاب داشتن نبود.

عاشق فهیمه بودم و هرکاری برایش می کردم.وقتی گفت باید خانه مان در محله های بالاشهر باشد قبول کردم.گفت می خواهم درس بخوانم منم قبول کردم و تلاش کردم  تا به راحتی به تحصیل بپردازد.حتی موتورم را دادم و برای همسرم ماشین خریدم.روزها همین طور سپری شدند و فهیمه هر روز بیش تر تغییر می کرد.

 او دیگر بهانه گیر شده بود و به هر دلیلی با من قهر می کرد.مشغولیتش با موبایلش بود و من هم انتظار می کشیدم دوباره همان فهیمه ی خودم شود اما یک شب روبرویم نشست و از طلاق توافقی گفت که بعدا مشخص شد به خاطر عشق اش به هم کلاسی اش این درخواست را کرده است. می گفت به درد هم نمی خوریم . من را بی سواد و با اندامی لاغر می دانست. اما ما به درد هم نمی خوریم فهیمه ؟ من هم طبیعتا مخالفت کردم.حتی غرور مردانه ام را له کردم و به فهیمه التماس کردم.به خاطر بچه مان و خودم به او التماس کردم که حرف از جدایی مان نزد اما او ناراحت شد و بعد از اینکه به من سیلی زد، رفت و...

حالا معلوم  شد که مادر می خواست چه بگوید.یار باید یاور باشد و یار واقعی باشد.او مدتی یار من بود و حالا می خواهد یار دیگری شود.

[ منبع این خبر سایت آکاایرام-سرگرمی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «داستان واقعی از خیانت دختر بسیار زیبای ایرانی به همسرش -آکا» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات