امام خمینی(ره) موضوع فلسطین را زنده کرد

به گزارش ایرنا، ماهر الطاهر پنجشنبه شب در آیین بزرگداشت سالروز ارتحال امام خمینی (ره) در حرم حضرت زینب (س) اضافه کرد: امام خمینی (ره) و ملت ایران قبل، همزمان و پس از پیروزی انقلاب اسلامی به شکل تاریخی درکنار ملت فلسطین ایستادند.
وی افزود: امام خمینی همواره در سخنرانی ها و نوشته های خود نسبت به خطر رژیم صهیونیستی و آمریکا برای منطقه هشدار می داد و تاکید می کرد که خطر اسراییل نه تنها فلسطین بلکه همه منطقه را تهدید می کند.
الطاهر تصریح کرد: به همین دلیل پس از پیروزی انقلاب اسلامی و بیدار شدن ملت ها، توطئه های استکباری و صهیونیستی برای تجزیه منطقه افزایش یافت و هنری کسینجر وزیر خارجه آمریکا اعلام کرد که برای حفظ رژیم اسراییل باید میان مسلمانان و ملت های منطقه درگیری ایجاد کنیم.
مسئول روابط سیاسی جبهه آزادیبخش فلسطین گفت: ازآن زمان دشمنان برای تفرقه افکنی میان عرب ها و مسلمانان و تلسط برسرزمین های ما تلاش می کنند.
الطاهر افزود: آن ها برای رسیدن به اهداف خود، حزب الله را گروهی تروریستی می نامند و برخی از نشست های عربی نیز چنین تصمیم های مسخره ای می گیرد.
الطاهر افزود: ما به آن ها می گوییم مگر شما خواستار ایستادن این امت درمقابل ظلم های صهیونیست ها نیستید پس چرا حزب الله را تروریستی می خوانید، چرا می خواهید حزب الله را محاصره و تحریم کنید به دلیل این که دشمن صهیونیستی را بدون هیچ قید و شرطی از جنوب لبنان بیرون کرد.
وی گفت: از دمشق پایتخت مقاومت و پایداری اعلام می کنیم که با تمام تلاش ها و توطئه ها علیه حزب الله مخالفیم و به این حزب مقاوم افتخار می کنیم و درمقابل شهدای آن سرتعظیم فرود می آوریم.
عضو شورای سیاسی جبهه آزادیبخش فلسطین اضافه کرد: همه این تلاش ها در منطقه از تجاوز به یمن، سوریه، عراق، لبنان و دشمنی با ایران فقط با هدف به فراموشی سپردن فلسطین و آرمان فلسطین صورت می گیرد و می خواهند همه موانع مقابل رژیم صهیونیستی را بردارند.
الطاهر گفت: به همین دلیل ملت مقاوم فلسطین، انتفاضه چاقو را آغاز کرد و به رژیم صهیونیستی این پیام فرستاد که اگر گمان می کنید که موضوع فلسطین به فراموشی سپرده می شود به خطا رفته اید.
وی افزود: ما به مقاومت و دفاع ادامه می دهیم زیرا تنها نیستیم، سوریه، جمهوری اسلامی ایران، حزب الله و همه شرافتمندان عربی و اسلامی و آزادگان جهان با ما و درکنار ما هستند.
شبک **6116**1917

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-سایر می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «امام خمینی(ره) موضوع فلسطین را زنده کرد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات