ایجاد دو هزار و 500 شغل با افتتاح بازارچه ها در کلانشهر رشت

به گزارش خبرنگار ایرنا، محمدعلی ثابت قدم شامگاه پنجشنبه در نشست خبری در جمع خبرنگاران رسانه های گروهی افزود: توجه به دستفروشان در مدیریت شهری کلانشهر رشت مد نظر قرار گرفته، که راه اندازی بازارچه ها گواه این مطلب است.
وی توجه به مناطق محروم رشت را از دیگر رویکردهای شهرداری این کلانشهر عنوان و اظهار کرد: افتتاح پارک های مختلف در محلات محروم نشان از توجه به این مناطق است.
ثابت قدم با بیان این که مدیریت شهری در کلانشهر رشت همواره شفاف سازی را مورد توجه قرار داده ، تصریح کرد: قراردادهای شهرداری کلانشهر رشت شفاف است و نیازی به گم شدن چیزی در این میان نیست.
شهردار کلانشهر رشت ایمنی ذهنی را بسیار مهم و حائز اهیمت دانست و افزود: شهروندان بایستی ایمنی ذهنی داشته باشند در غیراینصورت هیچکس در این شهر هزینه و سرمایه گذاری نمی کند.
وی خاطر نشان کرد: وظیفه شهر انسانی در رقابت پذیری بانکی و شفاف سازی است و ما تمام سعی مان را در این بخش به کار گرفته ایم.
شهردار کلانشهر رشت بیان داشت: در مدیریت شهری مکلفیم که سکوت کرده و کار کنیم ، نه اینکه حرف بزنیم و کاری نکنیم.

*نشست خبری متفاوت شهردار رشت با اصحاب رسانه
دومین نشست خبری شهردار کلانشهر رشت با اصحاب رسانه در سال 95 متفاوت از نشست های خبری قبلی بود.
ثابت قدم در این نشست خبری به بیان تیترها و حرف های دو سه نفر از اعضای شورای اسلامی کلانشهر رشت پرداخت که البته برای همه حرف ها، پاسخی ارائه داد.
وی با بیان این که با هر 15 نفر اعضای شورای اسلامی کار می کنم، اظهار کرد: 9 نفر از اعضای شورای اسلامی کلانشهر رشت را دوست دارم، سه نفر سکوت می کنند، سه نفر همش حرف می زنند.
وی با بیان این که 100 درصد شورای اسلامی را قبول دارم، خاطر نشان کرد: شورای اسلامی نوجوان و 16 ساله است.
شهردار کلانشهر رشت تصریح کرد: نه اصولگرا هستم، نه اصلاح طلب و هیچ مدیری را بر این اساس انتخاب نکرده ام، برایم تخصص و توان نیرو مهم است.
در این نشست خبری شهرداران مناطق یک، سه و پنج شهرداری کلانشهر رشت، مدیرعامل سازمان تاکسیرانی، مدیر مالی و اقتصادی و ... به ارائه موضوعاتی در حوزه کاری خود پرداختند.
7286/2007

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «ایجاد دو هزار و 500 شغل با افتتاح بازارچه ها در کلانشهر رشت» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات