اتحادیه عرب اظهارات روز گذشته نتانیاهو در کنیست را محکوم کرد

به گزارش الشرق الاوسط از قاهره نتانیاهو روزگذشته گفته بود که بیت المقدس هرگز به وضعیت پیش از۱۹۶۷برنخواهد گشت و نیازی هم نیست درقبال حضورمان در بیت المقدس عذرخواهی کنیم سرنوشت ما به آن گره خورده است.
دربیانیه روز پنج شنبه این تشکل امده است: این سخنان موضع واقع رژیم صهیونیستی را در قبال مذاکرات صلح نشان می دهد سخنان پیشین نتانیاهو و بیانگر این است که سخنان پیشین وی درخصوص مذاکرات و گفت وگوی مستقیم با فلسطینیان تنها تلاشی برای شکست طرح پیشنهادی فرانسه بیش نبوده است .
این اظهارات نشان می دهد که این رژیم سیاست قراردادن طرف مقابل در کار انجام شده را در همه زمینه ای اصلی مذاکرات صلح در نظر دارد و می خواهد برای آنچه فرصتی برای اجرای راه حل ایجاد دو دولت مستقل می نامد نیز پیش شرط بگذارد.
اتحادیه عرب از جامعه بین المللی به ویژه سازمان ملل و کمیته بین المللی چهار جانبه خواست برای یافتن راهکار از سرگیری مذاکرات برمبنای قوانین بین المللی و طرح صلح اعراب در یک چارچوب زمانی مشخص واجرایی کردن طرح ایجاد دو کشور مستقل در سرزمین های اشغالی اقدام کند.
این نهاد همچنین خواهان مقابله با وقت کشی و بازیهای رژیم صهیونیستی با هدف شکست هرگونه راه حل صلح درمنطقه شده و می افزاید : ادامه این وضعیت به تشدید اوضاع امنیتی و افزیش تنش ها منجر خواهد شد و به نوبه خود بر امنیت و ثبات منطقه وجهان تاثیری منفی بر جا می گذارد.
شبک ۶۰۰۲ / 1064

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-بین الملل می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «اتحادیه عرب اظهارات روز گذشته نتانیاهو در کنیست را محکوم کرد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات