تصاویر عکاس لوموند از خط مقدم عملیات فلوجه

تصاویر عکاس لوموند از خط مقدم عملیات فلوجه بین الملل > خاورمیانه - اینها تصاویری است که عکاس رویترز از خط مقدم جنگ و عملیات علیه داعش در فلوجه تهیه کرده است.
تصاویر عکاس لوموند از عملیات فلوجه تصاویر عکاس لوموند از عملیات فلوجه تصاویر عکاس لوموند از عملیات فلوجه تصاویر عکاس لوموند از عملیات فلوجه تصاویر عکاس لوموند از عملیات فلوجه تصاویر عکاس لوموند از عملیات فلوجه تصاویر عکاس لوموند از عملیات فلوجه تصاویر عکاس لوموند از عملیات فلوجه تصاویر عکاس لوموند از عملیات فلوجه تصاویر عکاس لوموند از عملیات فلوجه تصاویر عکاس لوموند از عملیات فلوجه تصاویر عکاس لوموند از عملیات فلوجه تصاویر عکاس لوموند از عملیات فلوجه

 

 

اینها تصاویری است که عکاس رویترز از خط مقدم جنگ و عملیات علیه داعش در فلوجه تهیه کرده است؛ از فرماندهی عملیات و اتاق فکر نظامیان گرفته تا تونل‌های داعش و تصاویر صدام در فلوجه.

5252

کلید واژه ها: عراق -

[ منبع این خبر سایت خبرآنلاین-بین الملل می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تصاویر عکاس لوموند از خط مقدم عملیات فلوجه» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات