دشمن سیرت انقلاب را هدف گرفته است

به گزارش ایرنا، حمید رضا مقدم فر پنجشنبه شب در آئین بزرگداشت 14خرداد سالروز ارتحال حضرت امام خمینی در جمع عزاداران بوشهری افزود: دشمن برای رسیدن به هدف خود باید از مکتب امام عبور کند.
وی اضافه کرد: امروز دشمن برای رسیدن به هدف خود به دنبال تغییر معارف و تحریف مکتب انقلاب هستند.
مقدم فر گفت: دشمن و نظام سلطه در این شرایط در قالب جنگ نرم جدید به دنبال این است که انقلاب را از درون در معرض فروپاشی قرار دهد.
وی با تاکید بر اینکه مردم و مسئولان فریب خنده های دشمن را نخورند گفت: دشمن می داند تا زمانی که امام و مکتب وی در ایران زنده است جایی برای سازش وجود ندارد.
مشاور فرهنگی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: به همین دلیل نظام سلطه بهترین راه برای رسیدن به هدف خود را تغییر سیرت و حذف ماهیت انقلابی انقلاب می داند.
مقدم فر با تاکید بر اهمیت وجود جهاد کبیر گفت: جهاد کبیر به معنی استقلال در همه عرصه ها و تکیه بر عناصر اقتدار ملی، پیروی نکردن و دشمنی با دشمن و انقلاب گری است.
مشاور فرهنگی و رسانه ای فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: تمام دشمنی نظام سلطه با انقلاب اسلامی به دلیل پیروی نکردن از دشمن و استقلال ایران است.
وی یادآورشد: خطر نفوذ دشمن در مردم به معنی تغییر آرمانها و نفوذ در مسئولان نیز به معنی تاثیر در تصمیم گیریها و تصمیم سازیهاست.
وی بر ضرورت پاسداشت و پایبندی به هدفها و شعارهای انقلاب، نهادینه سازی سبک و فرهنگی اسلامی، حضور جوانان مومن، انقلابی در عرصه مختلف و جهاد تبیین تاکید و این موارد را از دیگر معانی جهاد کبیر ذکر کرد.
مقدم فر در خصوص جهاد تبیین نیز گفت: مقدمه جهاد فرهنگی جهاد تبیین، آگاه سازی و روشن گری است.
وی یادآور شد: امروز نیروهای انقلابی اگر می خواهند مجاهد باشند باید برای روشنگری و بصیرت افزایی وقت و سرمایه گذاری کنند.
مشاور فرهنگی و رسانه ای فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: دشمن در این شرایط در گام نخست به دنبال مسموم کردن فکرها، گرفتن فکر مردم و مسئولان و به دست گرفتن اراده ملت ایران است.
مقدم فر دشمنی با نظام سلطه، انقلابی بودن و انقلابی ماندن و اقتصاد مقاومتی را سه محور اساسی مورد نظر رهبر معظم انقلاب ذکر کرد و گفت: تا انقلابی نباشیم و با نظام سلطه دشمنی نداشته باشیم اقتصاد مقاومتی محقق نمی شود.
وی با اشاره به قیام 15 خرداد سال 42 افزود: 15 خرداد آغاز نهضت امام راحل بود و این انقلاب باید به انقلاب امام زمان (عج) وصل شود.
این مسئول سپاه گفت:در زمان امام راحل نیز فتنه ها بود ولی در کنار ایشان یاران باوفایی وجود داشت ولی در این 27 سال کسانی در کنار رهبر معظم انقلاب بودند که انتظار نمی رفت در مقابل انقلاب بایستند.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر نیز گفت: حضور مردم در آئینهای 14 خرداد ثابت کرد که شناخت و راه امام در گذر تاریخ به فراموشی سپرده نمی شود.
نصرالله شفیعی افزود: هرچه می گذرد نیاز به شناخت امام و قدم در مسیر ایشان گذاشتن بیشتر احساس می شود.
وی تصریح کرد: عزت و اقتدار امروز ایران اسلامی به برکت وجود امام راحل است بنابراین امام خمینی شخصیتی انقلابی و سمبل مبارزه با استکبار بود.
شفیعی افزود: هرچند در 14 خرداد حادثه تلخی برای ملت ایران رقم خورد ولی با نگاه انقلابی و بصیرت مجلس خبرگان رهبری بعنوان خلف صالح امام راحل انتخاب کردند که امروز با همان اقتدار، شکوه و عزت مسیر بنیانگذار انقلاب اسلامی را طی می کند.
6047/ 6045

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «دشمن سیرت انقلاب را هدف گرفته است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات