حیدر مصلحی: مهار ایران مهمترین هدف دشمن است

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام والمسلمین حیدر مصلحی شامگاه پنجشنبه در شهرضا افزود: ایران تنها کشوری است که برای دنیای بشری برنامه و طرح دارد.
وی تصریح کرد: تغییر در رفتار، ادبیات انقلاب و ساختار نظام از دیگر اهدافی است که استکبار در قالب پروژه نفوذ دنبال می کند.
وی با اشاره به مشکلات به وجود آمده در برجام تصریح کرد: دشمن تصمیم داشت در برجام خرابکاری کند اما رهبر معظم انقلاب با ایستادگی و اقتدار خود اجازه ندادند در مذاکرات غیر از مواضع هسته ای مباحث دیگری مطرح شود.
وزیر پیشین اطلاعات گفت: اصل اول انقلاب از نظر امام، اسلام ناب محمدی و نفی اسلام آمریکایی بود اما امروز عده ای اصول امام را مورد تهاجم قرار داده اند.
حجت الاسلام مصلحی افزود: منظور امام از اسلام ناب محمدی، اسلام مستمندان و پابرهنگان بود و این همان چیزی است که قرآن می گوید.
وی گفت: اسلام آمریکایی، اسلام اشرافیت است که امروز می توانیم این اشرافی گری را در بین برخی از افراد ببینیم.
رئیس سازمان نشر و ارزش های مشارکت روحانیت گفت: اراده الهی بر این است که مستضعفان عالم در جایگاه حکومتی قرار گیرند که این اتفاق در حال وقوع بوده و استکبار از آن وحشت دارد.
حجت الاسلام مصلحی با اشاره به ویژگی های شخصیتی امام راحل افزود: ایشان در طراحی و برنامه ریزی انقلاب، آمریکاستیزی را سرلوحه کار خود قرار دادند.
وی تصریح کرد: استکبار پیش از این فکر می کرد که نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مانند سایر انقلاب ها بعد از چندسال از بین خواهد رفت اما اکنون پس از 37 سال متوجه شده که امام در طراحی خود بسیار دقیق عمل کرده است.
وزیر پیشین اطلاعات، ولایت فقیه را یکی از شاخصه های استمرار و پابرجایی انقلاب دانست و افزود: دشمن هر نوع اقدامی را که می توانست برای براندازی انقلاب انجام داد که هر یک از این اقدامات به تنهایی قابلیت براندازی یک نظام کهن باسابقه را داشت اما به جایی نرسید.
وی اظهار داشت: دشمن در جمع بندی پروژه نفوذ خود به این نتیجه رسیده که باید ساختار اصلی انقلاب را مورد هدف قراردهد که طرح شورای رهبری نیز دقیقا در همین راستا مطرح شده است.
حجت الاسلام مصلحی،30 درصد از مشکلات اقتصادی کشور را ناشی از تحریم ها دانست و گفت: اگر ما تحریم هستیم ماشین های خارجی آخرین سیستم چگونه و با چه دلارهایی وارد کشور می شود.
وی افزود:در یکسال گذشته بیش از یکصد هزار خودروی خارجی وارد کشور شد که این واردات نیاز به دلار و معامله با خارج دارد.
رئیس سازمان نشر و ارزش های مشارکت روحانیت افزود: این دلارها می توانست برای تهیه مواد اولیه در راستای جلوگیری از تعطیلی کارخانجات و کاهش بیکاری استفاده شود.
حجت الاسلام مصلحی، دوراندیشی و آینده نگری را از شاخصه های ویژه امام برشمرد و افزود: ایجاد حکومت اسلامی از برنامه های مهم امام راحل بود.
وی گفت : بحث بیداری اسلامی در سالیان گذشته توسط امام مطرح شد و امروز با توجه به بوجودآمدن داعش، طالبان، وهابیت و بهائیت می بینیم که این بیداری در حال شکل گیری است.
وزیر پیشین اطلاعات تصریح کرد: امروز آمریکا بشدت درصدد توقف انقلاب مصر است و خیال می کند توانسته آن را مهار کند اما بیداری اسلامی در مصر در حال شکل گیری است و به موقع خود را نشان می دهد.
حجت الاسلام مصلحی افزود: امروز رهبری با مدیریت قوی و کارشناسی خود جزئی ترین طرح ها و برنامه های دشمن را رصد و جامعه را هدایت می کنند اما برخی در این میان همراهی لازم را ندارند.
شهرستان شهرضا در80 کیلومتری جنوب اصفهان واقع است.
پ/6027/7144

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «حیدر مصلحی: مهار ایران مهمترین هدف دشمن است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات